Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hol kezdődik egy jó minőségű,...

Hol kezdődik egy jó minőségű, márkás (pl. KTM, Focus, Specialized stb) országúti kerékpár ára?

Figyelt kérdés
Akár használt, akár új

2015. júl. 26. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:

használt az kor függő

80as vége 90es évek eleje akár 30-40ezer

új 250-300ezer.

2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

300 ezerig hobby-sport felhasznalasu bringak vannak.


300-600 ezer kozott mar egesz jo amator szintu es egesz elfogadhato versenyszintu gepek vannak


600-1000 ezres kategoriaban mar felsokategorias es eleg innovativ bringak vannak


1-3 millio kozott csucsszuper es profi kerekparok vannak


3 millio felett leginkabb jubilleumi-, gyujtoi-, limitalt szerias fullos darabokat talalhatsz

2015. júl. 27. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Itt van pl, egy Colnago ... jubilleumi Campagnolo szettel ~ 4 millio forintos aron


[link]

2015. júl. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, gagyi Clarissal szerelt olyan 220-240 körül van, de most láttam Tiagrás Cannondale-t akciózva 240-ért, ami nagyon jó ár.


Komolyabb 105-ös szettel szereltet 320 körül kapsz kisebb, de azért ismert márkásat (Kellys, Cube stb). De én pl egy Scott Speedster 20-szal szemezgetek jelenleg 335-ért.


Persze ez az idei modellekre vonatkozik, hogy korábbi modellekkel mennyire akcióznak az boltonként változó.


Használtan az árak nagyon változóak, lehet kapni ezeréves Bianchit 40-ért is.

2015. júl. 27. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat!
2015. júl. 27. 08:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Hasznalt kerekparpiacon viszont erdekes a kep:


Nagyon jo minosegu es jol felszerelt lopott bringak vannak, de en olyat sosem vennek.

Masik kategoria, a jobbrol-balrol osszebuharlt alkatreszekbol osszetakolt sz4rok, amiken mindenki keresni szeretne, ezert valojaban nem is eri meg az arat.

"Lecsovesedett" embertol lehet joaron es jo minosegu kerekparhoz jutni ... magam reszerol lehuzasnak gondolom mas rosszra fordult sorsaval visszaelni (izles kerdese, van akinek belefer).

Aki lecsereli, kinotte, vagy elhasznalta a regi bringajat es ezert adja el, azok altalaban tulertekelik a kerekparjukat, azokat nem is erdemes megvenni mert dragak.

Vegul marad a meg megmentheto es felujithato darabok, de olyat nem maganak vesz a ember, hanem rendberakja es megprobalja eladni, kvazi ezek a bicok sem igen erik meg az arukat, hiszen mindenki keresni szeretne vele.

2015. júl. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. júl. 27. 09:44
 8/10 anonim ***** válasza:

"marad a meg megmentheto es felujithato darabok, de olyat nem maganak vesz a ember,"


Miért? Én így csináltam, nagyon bejött. Olcsón megvettem egy megbízható márkájú 35 éves darabot, és szép lassan átalakítottam a magam igényeire. Most van egy számomra tökéletes és esztétikus bringám, annyiból, amiből újonnan még tescos kakit kapok.


Magánembertől vettem, adásvételivel, alvázszámmal. Persze lehet, hogy van olyan őrült, aki elad adásvételivel, személyi igazolvány számával és aláírásával egy lopott bringát, de nem túl valószínű.

2015. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Általában az elején szokott kezdődni.
2015. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D Köszi Alex...
2015. aug. 15. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!