Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A vásárlás során mire figyelje...

A vásárlás során mire figyeljek nagyon? Mik lehetnek a buktatók?

Figyelt kérdés
Kerékpár vásárlásban gondolkodom, max 100. 000 ft-ig. Szerintetek újat vagy használtat nézzek, illetve milyen márkát ajánlanátok és miért? Hercules, Merida, Ktm szerepel az elképzeléseim között, teleszkóppal és lehetőleg fém pedállal. Bármilyen véleményt szívesen meghallgatok.

2015. aug. 8. 11:36
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A vásárlási szempontjaid alapján úgy rád tudnak sózni, egy 100.000,- Ft-os, teleszkópos, fémpedálos ótvar vackot, mint a sicc.

Amiket elsoroltál, azok PONT nem a fontos pontok a kerékpár értéke szempontjából.

Az általad kért információk, amikkel jó ár-érték arányú lova tudsz venni, vagy egy minimum 20 oldalas esszét, vagy sokéves kerékpáros rutint igényelnek.

A tanácsom az, a kerékpár vásárlásához vigyél magaddal rutinos terepbringást. Ő tudni fogja, mitől jó vagy rossz egy gép.

Ezt itt az oldalon hiánytalanul nem fogod megtudni. Nem azért mert hülyék a hozzászólók, hanem mert annyi információt kéne kapnod, amire itt nincs lehetőség.

2015. aug. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 *Glissade* ***** válasza:

Én Németországból hozzatam pár ezer forintért egy régi már leselejtezett, de szuper állapot an lévő agyváltós- kontrás, patkófékes paripát.

Mivel ez volt hosszú idő óta az első bringám, nem volt sem összehasonlítási alapom, sem tapasztalatom, nem értek a bringákhoz, nem tudon szétszrdni, szerelni stb.

Így nyilván ha elmentem volna megnézni, akkor is amatőr lettem volna...

Mivel nem voltam tudatában annak sem, hogy mit kell nézni rajta, így nem is tudtam mekkora fellelősség a vásárlás.


Meghozták a bicajt és imádom!!!! Szuper jó bringa, azta vele járok. :D :D :D

A szervízben azt mondták semmit nem kell rajta cserélni és, hogy ez a bringa simán ér 40- et is.

Nyilván nem arra van, hogy kilóméteres túrakat menjek vele...

(nem is arra számítottam), de elmenni 15-30km- et, szuper!


Javaslom ha értesz hozzá nézz szét a használtak között is!

2015. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha megmondod mire szeretnéd használni, akkor tudunk esetleg pontos modellt ajánlani.
2015. aug. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:
Én biztos, hogy használtból válogatnék, sokkal jobb felszereltségű lovat kapsz ugyanannyiért.
2015. aug. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

Lehet, hogy régi bical, de azt látom rajta, hogy minden pontosan megtervezett! Nincs forrasztás csík, a csomagtartó, a kerékzár, a dobozz mindenek ki van alakítva a pontos hellye.

Schwalbe gumik, pentasport stb. , minden alkatrésze márkás. :)

2015. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100ezer forint? Ne sertodj meg, de a nyergem tobbe van. Szerintem ha mar vasarlason torod a fejed, akkor sporolj meg egy kicsit.
2015. aug. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!