Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi éri meg jobban? (többi a...

Pety001 kérdése:

Mi éri meg jobban? (többi a leírásban) Mit kellene tegyek?

Figyelt kérdés

Megéri kerékpárt alkatrészenként összerakni és ugy megvenni vagy inkább egy Stock bicajt venni ? vagyis hogy üzletböl...

2.A bicajaimnak elromlik a hátsó kereke(mindig)..Januárban vettem a bicajt egy focus márkájú MTB 300 euro ért és tönkre ment a hátsó kerék..kotyog a tengely és nem tudom meghuzni...servizre még nincs pénzem..a kéréds az hogy miért mindig a hátsó kerék és mit tegyek ennek megakadályozásában mire figyeljek oda?



2015. okt. 14. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

ha alkatrészenként veszed, akkor igazán igényre lehet szabni, ellenben sokkal drágább, mintha egyben vennéd ugyan azt a kategóriát.

A kérdésed második részére látatlanban senki nem tud válaszolni.

2015. okt. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DarthQtya válasza:

Alkatrészenként összerakva valóban drágább a legtöbb esetben, leszámítva ,ha több alkatrészt sikerül remek áron, használtan beszerezned, ekkor akár még meg is érheti (én a triállal csináltam meg ezt, én raktam össze és így jobban jöttem ki jóval, de ez speciális kerékpár, szóval ha monti olcsóbb a gyári szinte mindig).


Azt ,hogy a tengely kotyogna kicsit nehéz elhinni. Nem lehet ,hogy a küllők nagyon lazák?

2015. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. a külök ha lazák akko 8-as lesz a kerékbe vagyos hogy görbe lesz :) de nekem szabályosan a fogaskerék alatti rész kellene meghuzni :(
2015. okt. 16. 23:11
 4/13 DarthQtya válasza:
Nem értem mit szeretnél, a fogaskerék alatti rész (hátul) az a kerékagy, az ha gyorszáras akkor fellazítod tekersz a másik oldali csavaron, és visszanyomod, ha nem akkor imbuszkulcs vagy villáskulcs.. agytól függ és meghúzod. Tekintve ,hogy az agy 1 egységet alkot így mást én me látok amit lehetne csinálni, lehet ,hogy eltört, tönkre ment az agy, vagy lehet a fogaskoszorú lazult fel??? Azt is meg lehet húzni.
2015. okt. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
amikor kiveszed a kereket és meghuzom ulcsal akkor nem kotyog viszateszem megyek egy kört és ugy kotyog a kerék mindha megse lett volna huzva..
2015. okt. 17. 12:31
 6/13 Alex Fly ***** válasza:
Nekem is ugyanezt csinálta. Új tengely, kónuszok és golyók megoldották. Hozzátenném, hogy nem gyorszáras tengelyt tettem bele, így a kerékrögzítő anya kónuszkontraként is funkcionál.
2015. okt. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor..nincs más esélyem csak ha veszek uj tengelyt..kereket:(
2015. okt. 18. 09:15
 8/13 Alex Fly ***** válasza:
Akár új kereket is vehetsz. De nekem az emlitett műtét elég volt,a régo kerekem jobb lett, mint új korában
2015. okt. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hát ezeután mindeképp veszek pót kereket de megszeretném ezt is javitani :)és köszi
2015. okt. 20. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán értesz a bicikli szereléshez vagy csak úgy találomra húzogatod a csavarokat????
2015. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!