Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A lábizom erősítéséhez a...

A lábizom erősítéséhez a biciklizés vagy a futás jobb? És napi mennyit kéne sportolni, hogy legyen erdménye? Tudom, hogy ez terepfügő, de pl. egy kicsit dombos területen.

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 17:35
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Max a sprintek erősítenek vagy emelkedőn felfelé bicajozás, futás. Amúgy jobb a súlyzós edzés ha erősödni akarsz.
2016. máj. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Max az elején izmosít nagyon minimálisan, ha eddig nem sportoltál. De továbbmegyek... Ha hosszabb távokat bringázol, vagy futsz, még izmot is veszíthetsz, ha nem figyelsz oda a Ch és fehérjepótlásra!

Rendszeresen bringázok, annyi, hogy az elején a vádlim erősödött meg, amit szinten is tudtam tartani.

Kb. négy hónapja edzek súlyzókkal, azóta látok csak érdemi változást ilyen téren, addig a bringával csak zsírt égettem.

2016. máj. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Amikor megszületett a lányom,rá 3évre elkezdtem komolyabban kerékpározni,eleinte kevesebbet km,majd többet.Látható is volt az eredmény:-)Lábra szépen fogytam,zsírégetés.Most beiktattam kb 3-4 hónapja,súlyt emelek,gugolásokat végzek!Jó!
2016. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utcsó vagyok,folytatnám>Imadok biciglizni,/csak az a baj,hogy nem női bicóval,hanem ffival,mert nincs más./Kitörtést kezdtem el,gugolásokkal,súlyokat emelek.Jól érzem magam így,kell a testmozgás.
2016. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lábra szépen fogytam ----> nocoment XD

Nyilván egy bizonyos szinten formálja a lábizmokat, minnél több wattot adsz le, annál inkább. Ha giga izmokat szeretnél akkor súlyzós edzés + tömegnövelő étrend.

2016. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Nincs helyi fogyás. Nem lehet csak lábról fogyni. Olyan sincs, hogy bicigli. Bicikli van.
2016. máj. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék giga" izmokat..Sem mindent összeszedni.Nem azért írtam.Csupán megosztom,hogy jó sportolni,jó érzéssel tölt el.De úgy látom sok a link ember..
2016. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Cortez70 ***** válasza:
Senki nem irta, hogy bármit szedni kellene.
2016. máj. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!