Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Shimano, Campagnolo, Sram...

Shimano, Campagnolo, Sram vagy Sunrace melyik a tartósabb?

Figyelt kérdés

Sunrace-t cuccait néztem ki outi építéshez, 53-as hajtómű hátul 11-es fogaskerék vékony de erős felnikkel és csepel torpedo vázzal. Szerintetek hasíthatok? 40el?


Mit gondoltok?



2016. júl. 28. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Sunrace cuccait ne emlitsd egy lapon egy campaval vagy sram-al...csepel vazra boven jo a sunrace is....
2016. júl. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Önmagában egy shimano, campagnolo, sram lehet szar is, meg jó is... Minden a típustól függ... Mindnek van alsó és felső kategóriás terméke is...

Sunrace meg microshiftből még nem láttam olyat, amiért pénzt is adnég...

Ha outit akarsz építeni, ne a legszarabb legolcsóbb alkatrészeket válaszd...

1 részt mert a végén 2* annyi pénzben leszel mintha egyben megvetted volna, másrészt meg mert úgyis egy kalap kaka lesz az eredmény.

2016. júl. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a Shimano-t használom, meg vagyok vele elégedve. A campa se rossz, de árérték arányban a sram és a shimano jobb. Illetve sokkal többen használnak shimano/sram rendszert, ezért több alkatresz kompatibilis a shimano/srammal. 40-nel akkor fogsz hasítani, ha megfelelő állóképességed lesz hozzá.
2016. júl. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

és közben elérkezett 2018, a Merida felsőbb kategóriás gépein pedig megjelentek a Sunrace kiegészítők. :)

Bár még bizalmatlanul nézegetem a sunrace cuccokat, kétségtelen, hogy fejlődnek.

2018. ápr. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!