Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Balatont körbe lehet kerékpá...

A Balatont körbe lehet kerékpározni úgy, hogy végig kerékpárúton közlekedek?

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 19:22
1 2
 1/15 tothp ***** válasza:
sok helyen igen. de sok olyan szakasz is van ahol a kerékpárutat kis forgalmú utakon jelölték ki. Ott kell számítani autóközlekedésre
2016. júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem.

Ahogy az első írja, elvileg ugyan a bicikliúton mész végig, de az gyakran a kis forgalmú utat jelenti.

Múlt kedden-szerdán voltunk.

Én azt hittem, kiépített bicajùt van végig. Hát nem.

2016. júl. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Plusz, egy két helyen a kiépített bicikliutat annyira belepi a gaz két oldalról, hogy muszáj átmenned a párhuzamos útra (lehet, hogy ezt így főszezonra rendezik)
2016. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 tothp ***** válasza:
nem rendezték. pl a Zánkai szakasz gyakorlatilag egy nyomon egy irányban járható. dzsungel az egész.
2016. júl. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nekem a déli partról van egy rémálmom, valahol Siófok felé (Balatonboglár után.)

Göcsörtös, szűk, használhatatlan.

Ja, meg Tihany után is van egy rész.

Viszont Keszthely előtt egy rövid, szuper rész vqn.

Előtt-után: Északi-partról indultunk, Almàdi, Csopak, Füred, Tihany, stb.

2016. júl. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Katasztrófa a kiépített bringaút, és ilyenkor még sokan is vannak rajta. Ma Fonyódnál mondom nem sietek, nem megyek ki a főútra, hát 50 méter után meggondoltam magam, nekem nincs kedvem szlalomozni meg húsz méterenként fékezni.
2016. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

hát igen, utolsó.

én nem tartozom a gyorsak közé, kitartásom van, de nem megyek gyorsan, de így is folyton kerülgetni kellett az embereket, inkább az út.

2016. aug. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
#7 A bringaút ilyenkor a kisgyerekkel tekerőknek van, ha a rendőr megkérdezné hogy miért nem ott megyek, megmondom hogy nem fogom magamat és a gyerekeket is veszélyeztetni, írja nyugodtan a csekket. De erre se volt még példa, pedig rengeteg rendőrautóval találkozok.
2016. aug. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam.azért voltam hétköznap mert nincs annyi ember jobban ellehet férni nem kell kerülgetni annyit.katasztrófa.rengeteg helyen szar a bicikliút,a fák gyökerei felnyomták az aszfaltot,keskenyutak alig lehet elferni a fű benőtt az utba szószerint az eszaki oldalon a bokrok ágai.valahol a járdán kell menni és kisforgalmu utakon kocsik között.a táblázás néhol nem egyértelmű.
2016. aug. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Amúgy nagyon jó és alig várom a következőt.kb 1 hónap múlva.de most már nagyjából tudom hol mivan es megprobalom kikerülni.
2016. aug. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!