Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen belépőszintű országúti...

Milyen belépőszintű országúti kerékpárt érdemes vásárolni?

Figyelt kérdés
Ha új kerékpárban gondolkodom,akkor melyik belépőszintű országúti kerékpárt javasolnátok? Gondolok itt Neuzer,Gepida,BTWIN,Csepel,Dema,MALI Revolution-féle kategóriára.
2016. aug. 27. 09:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz melytorkozni akkor barmelyik...120korul mar aluvazas ultegras hasznalt gepet kapsz...150korul ment el egy full duraace szettes aksium kerekes cannondale a bikemagon...inkabb egy full felso kategorias hasznalt mint egy nem sokkal olcsobb uj ipari hulladek
2016. aug. 28. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha ilyen 100 körül gondolkozol akkor tényleg sokkal jobban megéri a használt cucc. Újonnan elég olcsón van a C12, én azt használok versenyzésre és teljes mértékben megvagyok vele elégedve.
2016. aug. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Na igen,én is vacillálok,hogy új,vagy használt,de a használt sokszor lutrinak tűnik és lehet az ember annyit költ rá,hogy akkor már drágább újban is gondolkodhatnék.
2016. aug. 28. 08:38
 4/13 A kérdező kommentje:
Nézegetem a C12-őt,amit ajánlottál,de árlistát sehol sem találok.
2016. aug. 28. 08:48
 5/13 anonim ***** válasza:
Külföldi raktárból dolgoznak, ezért az árak változnak. Emailen kell kérdezni de mindig válaszolnak is pár órán belül. Nagyon megvoltam velük elégedve, tényleg figyelnek hogy mit kérsz ( mert ugye bármit változtathatsz egy adott összeállításon: kerék-váltók-kormány-stucni-nyereg-sor tényleg akármit)
2016. aug. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
És így korrektebb az ár,mintha egy kész bringát vásárolnék? Mondjuk egy nyár végi akciós Merida Road-ot,vagy Cannondale-t pl?
2016. aug. 28. 12:43
 7/13 anonim ***** válasza:

Csak az enyémről tudok nyilatkozni, és akkor eldöntöd hogy megéri-e neked: Full karbon vázszett ( villa, nyeregcső szintén karbon) ; Fulcrum Racing 5 LG kerékszett, Shimano 5800-as szett; Ritchey comp nyereg és alu stucni, deda rhm 01 alu kormány


Ez összesen az egyedi színnel ( mert hogy azt is választhatsz, meg nevet a felsőcsőre is írnak ha kérsz) volt 375. Annyit hozzátennék hogy egy bemutató váz volt, szóval kicsit drágább a teljesen új, de csak annyi a különbség hogy lehet lesz rajta 1-2 karc meg le van vágva a villanyak ( nem csonkra, csak hogy ne legyen 20 centis).

2016. aug. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem sima aluvázas,karbon villás verzió kell csak Tiagra,vagy 105-ös szettel. Ez olyan 260-300-es kategória környéke máshol.
2016. aug. 28. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:
így nézett ki: [link]
2016. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
rákérdezek neked akkor
2016. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!