Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van értelme, ér ugyan annyit...

Van értelme, ér ugyan annyit ez a fajta szobabicikli mint a hagyományos?

Figyelt kérdés
[link]
2016. dec. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló van, eredetileg rekumbens szobabiciklit akartam, mert play stationozni akartam otthoni tekerés közben, de 250ezer alatt nem találtam, akkor jött velem szembe ez egy sportboltban valami 9000körüli áron, azóta is tekergetem játék közben.
2016. dec. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És használ valamennyit?Régen volt normális szobabicajom és sokat fogytam vele ezert szeretnek venni megint.Ezt nézegettem.Szerinted?
2016. dec. 24. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nos fogyni nem a szobabicajtól fogytál, hanem attól, hogy kevesebb kcalt vittél be, mint amit felhasználtál... a testmozgás az meg testmozgás, akármilyen drága az amivel űzöd...
2016. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szobabringánál sokkal hatékonyabb a valódival tekerni a hegyek között.

Mert a szobabringát bármilor ott hagyhatod, amikor kicsit kényelmetlenné válik a terhelés. Viszont a zsírégetés épp ilyenkor kezdődne igazán!


Kint a természetben rászorít az adott élethelyzet, hogy elfáradtál, de épp bent vahy az erdőben, még haza is kellene jutni onnan.

Feladhatod, de akkor hogy jutsz el hazs?


A másik az az élmény határtalan és nagy erőt ad, hogy kint vagy a természetben és hűt a menetszél. Lefújja rólad az izzadságot.


Már próbáltam télen szobabiciklivel tartani a kondíciót, de általában 5 perc után teljesen leizzadok, elvesztem a motiváltságot, amiért érdrmes tovább ,enni, tovább tekerni, hiszen még mindig ugyanott vagyok.


Azért ez annyira más kint a természetben, hogu ott ha kell akkor 26 órán keresztül is tekerk és mentem már le így Budapestről Debrecenen Berettyóújfalun keresztül egy határmenti kis faluba (Körösszakállra) egy ismerős anyjához, csak tekerhessek a természetben.


Viszont szobabiciklin 5 perc után szakad rólam a víz menetszél hiányában, és értelmetlennek, valódi indok nélkülinek érzem az ehészet.

Végül el is ajándékoztam a szobabiciklit és vettem helyette egy jó szöges téligumit jégre, hogy a téli időszalban se maradjak edzés nélkül..

2019. szept. 17. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!