Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kross Hexagon R3 2017-ből...

Kross Hexagon R3 2017-ből nincsen Fekete Narancs?

Figyelt kérdés
Nézegettem hogy milyen színek vannak belőle és én Fekete Narancsot akarok de olyan színű nincsen 2017-es ből csak 2015-ös ből van Fekete Narancs. Vagy valahogy lehet rá szerezni Fekete Narancsot? Rákérni vagy valahogy így?

#bicikli #2017 #Kross Hexagon R3 #Fekete Narancs
2017. márc. 27. 14:44
 1/1 szlory ***** válasza:

Tudomásom szerint nincs ilyen szín, akkor meg elvileg lehetséges egy gyárral ilyenről beszélni (kérni matrica szettet), de gyakorlatilag egy ilyen alsó kategóriásnál nem hiszem, hogy bárki a füle botját mozdítaná neked.


Viszont, most húztam fel rajtuk magam és javaslok egy hasonló színt, kb. ugyanannyiért, sokkal értelmesebb műszaki tartalommal: [link]


Nem saját márkás (ez a legtipikusabb lehúzás az iparágban, majd biztos jobb telókat csinál, mint akár egy Suntour, aki lehet gagyi, de tapasztalata 100x több), valamint nem a legalja kategóriás Shimano cuccokat teszik rá. És szerintem még vagányabbul is néz ki. Az egyik lengyel, a másik bolgár. Egyik sem egy presztizsmárka, akkor legalább nézzen ki jól és ne pusztuljon le 1 év alatt, nem?

2017. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!