Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kerékpárt ajánlanátok...

Milyen kerékpárt ajánlanátok egy túlsúlyos embernek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni fogyni és úgy döntöttem, hogy a kerékpározás lenne a megfelelő számomra, mert azt szeretem is. Egy olyan bicaj kéne ami bírja a strapát, mert vidéken élek tehát terep is van meg az utak állapota sem jobb és jómagam is úgy 150 kiló környékén vagyok. 50-100 ezer között már vannak normális példányok? Vannak ugyan Tescóban, Auchanban nagyon olcsó bicajok, de gondolom azok nagyon gagyik. ment is már tönkre alattam bringa és az egy Tescós bicikli volt szóval annál gondolom jobb kellene.

2017. ápr. 13. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem nézz kürül a decathlonban, vannak ilyen áron bringáik. Nem kell a legdrágább neked, inkább mondjuk vedd 1-2 évre, és reméljük azalatt sikerül a fogyás, és majd ha kevesebb lesz a súlyod beruházol egy újabb és jobb bringába (ezzel nem azt mondom h a decathlonos nem jó, csak azt hogy nem kell egyből hú de drágát venni).

Azt írtad terepen is fogod, nekem a terep azt jelenti hogy erdőben csapatni, lejtőről le, ugrálás stb...az hogy egy tavat megerülsz nem terep, de oda minden jó, talán a országúti versenybringák nem, de ne is olyat akarj.

Hajrá, vágj bele, hajts a céljaid felé, a bringázás a legjobb, amivel elkezdheted az utat, az új életed felé...


27/L

2017. ápr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szobabiciklit és tesco s szart
2017. ápr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom ez most meglepő, de pont a túlsúlyosak nem tudják úgy megterhelni a bringákat, hogy annak a strapát kelljen bírnia... hidd el, sokkal nagyobb erőhatásoknak van kitéve egy bringa ha egy 75kg os ember 40es tempóvan dönget át egy kányún, mintha egy 150kgos aki eleve nem bír 20nál gyorsabban menni és még be is lassít mert komoly fizikai fájdalmat okoz, mikor átmegy egy kátyún...
2017. ápr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100 ezerért decathlonban már kapsz kerékpárnak nevezhető gépet.
2017. ápr. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egy 150 kilós embernek ne mondjatok már hülyeségeket. decathlon és társai mind felejtősek. kevés kerékpár van a boltokban ami bírja az ilyen fellépő terheléseket. gondolni kell főleg a tengelyekre de szinte az utolcsó csavarig mindenre hogy ne a kínai kispórolt gagyi legyen rajta. mindenképp a márkásat kellene megpróbálni 36 küllős DT 2mm-es küllős kerekek vastag legalább 14mm csőtengelyes kerékagyak shimano. csőtengelyes hajtókar. nyereg-nyeregcső is fontos. nagy felületű fém pedál 100 ezerért ilyet nem igazán csak a használt piacon lehet találni. érdemes a 26-colos kerekű montikat keresni mert azoknak pang a piaci eladása jó áron lehet megvenni őket. azokhoz mindig van alkatrész fölösleges a nagy kerékméret
2017. dec. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!