Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A hátizsákban lévő flakon nem...

A hátizsákban lévő flakon nem veszélyes, ha bringázás közben a hátunkra esünk?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 17. 18:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ meddig van tele, és milyen anyag. Ha puha műanyag és ki van nyomva belőle a levegő, akkor szerintem nem lehet baj.
2017. ápr. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Magyarázd már el, hogy esel a hátadra?
2017. ápr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2.: Csak egy egyszerű példát mondok. Például eléd ugrik egy őz, és blokkoló első kerék miatt szaltózol egyet. De ezer módon hanyatt vágódhatsz.

Megvagy elégedve? De miért tőlem kérdezed? Miért nem nyitottál egy új kérdést?

2017. ápr. 17. 21:01
 4/19 anonim ***** válasza:
Senki nem dobál szaltókat blokkoló elsőkerék miatt... pofára esel... ez nem rajzfilm hanem a valóság.
2017. ápr. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

4.: Teljesen mindegy, hogy mekkora a valószínűsége a hanyatt esésnek. Az a kérdésem, hogyha hanyatt esel, és van a hátizsákodban egy két literes teli flakon, és pont arra esel rá, akkor az mennyivel okoz nagyobb kárt, mintha nem lenne ott?


Ha mondjuk mész lefelé, közben egy kerekezel, úgysem lehet hanyatt esni?

2017. ápr. 17. 21:16
 6/19 anonim ***** válasza:

Jobb esetben nem.

De mondjuk ha fekszik a palack az legjobb. Esetleg a gerinced aljánal van vagy derekadnál az akár észrevétlen is lehet.

Ha oldalt van akkor viszont rábhaszol,ott felemás talajfogásal még törés is összehozható,nem feltétlenül gerinc,inkább borda,vál,felkar.

2017. ápr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 kriszpo ***** válasza:

Potenciális veszélyforrást jelent. Ez azt jelenti, hogy nem kell félni, nem kell mindig erre gondolni, de megeshet. Egyébként biciklivel száz másik módon meg lehet sérülni vagy akár meghalni, de ez utóbbi nem sűrűn fordul elő. Ha félsz, akkor válaszd az autót vagy a tömegközlekedést.

UI: én láttam már olyant, hogy valaki biciklivel a kormányon át szaltózva a seggére esett, de ez egy árok miatt volt... :)

2017. ápr. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 radiometer válasza:
Lehet hanyatt esni biciklivel. Nekem életem során kétszer sikerült, de flakon nem volt a hátizsákba. Pl egy meredek emelkedőn akarsz felmenni, de mire felérnél elfogy a lendület és puff. Terepkerékpározásról van szó
2017. ápr. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
2.,4.: Na látod okoska, elég volt ennyi észérv? Tudod mi az egyáltalán? Most bezzeg kussolsz...
2017. ápr. 18. 20:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Kussolok, mert hülyékkel nem vitatkozom... 100 ból 99*pofára esnek a bringások... egyáltalán nem életszerű a hanyatt esés.
2017. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!