Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Galaxy kerékpárt megéri venni?

Galaxy kerékpárt megéri venni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy kerékpárt kb 80000 FT értékben.

Egyszer már megjártam egy olcsó tescos kerékpárral, ezt a Praktikerben láttam nem tudom ez ugyan az a márka lenne?

(GALAXY ML230 MTB 27,5-ÖS, CROSS FÉRFI KERÉKPÁR ALU)

Szerintetek megéri megvenni vagy válasszak valami más boltot?



2017. jún. 6. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Kerékpárboltban vegyél kerékpárt.

Parizert sem a csavarboltban veszel.:)

2017. jún. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szépen néz ki, de gondolkodj el azon, hogy mit kapsz ennyi pénzért. nyilván tetszik hogy "tárcsafék" meg "lock on" meg ilyenek, de shimano váltó és shimano váltó között is hatalmas különbségek vannak, ha csak ennyit írnak h shimano, akkor garantáltan a leggagyibbat kapod, főleg ennyi pénzért. meg lehet kb 15 kiló a bicikli. Az én fékeim többe kerültek mint ez a komplett kerékpár. Ne barkácsáruházban vegyél biciklit és ne sajnáld rá a pénzt, mert nem lesz egy tartós darab, nyikorogni fog hamar, aztán viheted javíttatni és ugyan ott vagy pénzben mint egy normális biciklivel csak még plusz futkozhatsz javíttatni is.
2017. jún. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Wadmalac ***** válasza:

Ő lenne az áldozat?

[link]



Egy haverom vett, a váz rendben is volna, de a két kerékben bazinagy, kőnehéz ACÉL agyon van a tárcsafék. Ilyet még nem is láttam.

A telós villája gagyi acéllemezből hegesztett vállon van, első csőrös ugratás vagy csak járdaperemnek hajtás meg fogja ölni.

Az üléscsövön bilincses ülés, mert a cső nem fejes.

A felsoroltak kb. 2-3 kilóval nehezítik meg a bringát meg csinálnak teret a rohadásnak.


Amúgy a galaxy márka alatt futnak ám elviselhetőbb lo [link] de nem ennyiért.

2017. jún. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Wadmalac ***** válasza:
100%
Most rákerestem, ez az ML 230 kicsit jobb, de a termékleírás lóxar, alkatrész-szettről, telóról semmi nem derül ki.Meg kéne nézni élőben. Tutira sok minden sántít, ami a képről nem jön le, és azokban rejlik a gonosz.
2017. jún. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Decathlonban van majdnem ennyiért Rockrider 520. Azt a boltban lehet ki is tudod próbálni és van normális alkatrész listája, meg garanciája.
2017. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az az igazság hogy nem nagyon értek hozzá.Ezek szerint kb decathlon-ban és bringás boltokban éri meg venni?
2017. jún. 7. 16:38
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Dechatlonban a kezdő és haladó kategória olcsóbb és jobb felszerelt mint a többi márka . Btwin 520 és 540 jó , akciósan nagyon megéri . Talán a nyerget kell cserélni ha kényelmetlen , vagy a gumit a terephez . A többit csak akkor ha elkopnak .
2017. jún. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb a kerékpárboltok és az ismertebb márkák közül válassz..ne tévesszen meg a csillogó "alu" váz, nem biztos hogy a legszebb a legjobb. kicsit olvass utána, melyek a jó minőségű váltók, fékek stb..amiket általában használnak..pár nap netezés után kiokosodsz
2017. jún. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá nem értőknek egy hosszabb hangvételű cikk a hipermarketes kerékpárokról:


[link]

2017. jún. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 PVARGA válasza:

Szia!


Nyugodtan megvásárolhatod a galaxy ml230 biciklit,ár érték arányban verhetetlen.

2 hónapja vásároltam 500km mentem vele,teljesen hibátlanul működik.

Nagyobb túrákra is tökéletes.

Ugyan azt tudja mint a 2x drágább biciklik.

2017. jún. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!