Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szeretnék venni egy mtb-t...

DariusMorbi kérdése:

Szeretnék venni egy mtb-t használtan viszont, szinte alig találtam valami információt a kerékpárról amit kinéztem. Valakinek tapasztalata vagy akármilyen tudása van erről a kerékpárról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. jún. 18. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ott van minden info ami kell, mit akarsz még? de mire akarod használni? gumik elég vékonyak 1,9esek, a váz nem tudom mekkora de nem tűnik nagynak, olyan mint egy gyerek bivikli a 26os kerekekkel
2017. jún. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a vázméret lett volna a probléma, ill. az hogy mivel nem igazán találtam infót erről a kerékpárról nem-e lehet az hogy akármilyen márkájú lehet a kerékpár csak át lett matricázva?
2017. jún. 18. 19:07
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hinném de ennyi pénzért nem tudom mit vársz. Ha attól félsz hogy nem ktm és neked csak az a jó, akkor keress másikat. Az én biciklimről se találtam semmit magyar oldalakon, egyedül egy lengyel oldalon volt róla info mert már régi 2008-as. Szerintem ha 100ezer alatt vásárolsz biciklit elégedj meg azzal, hogy egyáltalán kapsz hozzá akármilyen vázat.
2017. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem célom kifejezetten ktm-et venni. csak elcsodálkoztam, hogy ennyi pénzért(még ha használtan is) lehet venni ilyen márkájú bicajt. jövőhéten megyek ebbe a kereskedésbe, de úgy, hogy kb 3-4 kerékpár van a fejemben, amit néztem náluk és hasonló árban vannak. Hogy őszinte legyek a mostani kerékpárom után (régi verseny csepel) szinte bármi megfelelne amin egy tisztességes fék és egy jó teleszkóp van.
2017. jún. 18. 19:17
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit kinéztél azon sincs jó teleszkóp, csak dísz. Az én első villám 220.000 Ft (nem kérkedésből) de ilyen olcsó biciklire nem raknak minőségi alkatrészeket. A pénzedért egy nehéz első villát kapsz, ami nem nagyon fogja ellátni a funkcióját, azon kívül, hogy tartja a kereket. És persze lehet ktm-et is kapni ilyen 120ezer körül, amit használtan megkaphatsz 80-90ezerért. Minden gyártónak vannak olcsóbb és drágább, minőségibb bringái, hogy minél szélesebb legyen a kinálat
2017. jún. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Én beérném egy olcsó Btwin-el is, de ismerősöm (aki gazdája egynek) addig szidta a saját kerékpárját míg el nem vette tőle a kedvemet...
2017. jún. 18. 19:28
 7/11 anonim ***** válasza:
olyat én se vennék, én azt mondom ha nem fontos a bicikli gyűjts még egy kicsit (dolgozol?) aztán nem sokkal többért kapsz komolyabbat is ennél. de még mindig nem tudom mennyit mennél vele mire használnád stb
2017. jún. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
tanulok még. diákmunkával akarom megkeresni a rávalót(kb 100-110k). Igazából erdős, néhol dombosabb terepen használnám. A rendes egyenes út csak addig tart amíg az erdőséghez oda nem érek. Átlagban olyan 40-től 80km-ig szoktam túrázni. A nyárra szeretném venni a kerékpárt, hogy a szabadidőmben kihasználhassam.
2017. jún. 18. 19:52
 9/11 A kérdező kommentje:
utólag találtam egy vázméretet a ktm-ről. 42cm-et ír és ahogy kiszámoltam, nekem a 44cm az ideális. Nem nagy eltérés szerintem.
2017. jún. 18. 19:56
 10/11 Wadmalac ***** válasza:

Erdei ösvényes túrázásra alkalmas. Szép állapotban van, alkatrészek szigorúan túrásak, nem terep-ökörködére valóak.

Viszont jelentős értékemelő túrázásra az agydinamó.

Szerintem ez egy jó vétel ennyiért.

De tényleg csak kitaposott ösvényezésre.

Igazi terep terhelésre nem való.

2017. jún. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!