Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Fixiről kerékről tudnivalók?

Fixiről kerékről tudnivalók?

Figyelt kérdés

Gondolkozom egy fixi összerakásán országúti alapra.

Olyan kérdésem lenne hogy az ilyen országúti bickliken lévő gumi milyen gyorsan kopik illetve mennyire bírja a mindennapi használatot kissé rosszabb utakon?

Bocsánat ha a kérdés idiótára sikerült nem nagyon értek hozzá



2017. júl. 23. 22:50
 1/4 szlory ***** válasza:

Ha nekiállsz skidelni, zabálni fogja a gumit. A rosszabb úttal fixis tekintetben nem kell külön foglalkoznod. Első körben javasolnék külsőknek választani középkategóriás, keményebb gumikeverékű modellt. Király tapadásod nem lesz, mert ha igen, azt felzabálja a hátsód. Vehetsz rögtön 3-at, hogy egy kicsit közelíts az egyszerre elfogyáshoz. Ha ezek elfogytak, irány a Hajtipajti, tömör gumikért. 10 körül van darabja, de defekt nulla és van miből radírozni.


Másik lehetőség, hogy a gumiválasztást is normál emberként teszed meg, a skidelész meg meghagyod másoknak és használod normálisan a féket.

2017. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2017. júl. 24. 14:46
 3/4 szlory ***** válasza:
Bocs, első vagyok, még valami, mint ötlet: ha megoldható, úgy a flip-flop agyat javasolnám kezdésnek, így tudsz könnyebben ismerkedni a világgal, később meg akár lehet 2 külön áttételt találni, ha mondjuk esélyes, hogy dombokat is meg kell hódítanod utad során.
2017. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Énis flip-flopra gondoltam mivel nem vagyok hozzászokva az állandó tekeréshez.
2017. júl. 24. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!