Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpározás fogyaszt combról?

Kerékpározás fogyaszt combról?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor fogysz, ha kevesebb kalóriát égetsz el, mint amennyit beviszel evéssel. A bringázással kalóriát égetsz, de ha többet eszel mint amennyit lemozogsz, akkor hízni fogsz, fogyni semmiképp..Diétázz, úgy van esélyed. De akkor se csak combról, mert nem létezik helyi zsírégetés, mint ahogy nem fog eltűnni a hasadról a zsír, ha napi 200 felülést csinálsz. illetve nem "csak" onnan fog eltűnni. ha a testzsírszázalékodat csökkented, úgy tűnik el fokozatosan mindenhonnan a zsír

-valahonnan előbb, valahonnan később, de azt nem te döntöd el.

2017. aug. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 szlory ***** válasza:

Ellenberger a futás és némiképp a kerékpározás is prioritásban a has-comb tájékról szállít az izmokhoz fehérjét/zsírt energiává égetve.


De azért, hogy X vagy Y testrészemet lefogyasszam, kár bármelyik sportba kezdeni, mert csalódás lesz. Ez hozadék, nem elsődleges haszon.

2017. aug. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Wadmalac ***** válasza:

Még egy lényeges pont, az igazi combgyártó nem a sík, hanem a hegynek fel tekerés. Az megmozgatja a belső combizmokat is (lovaglóizom). Ha patentpedállal nem csak nyomsz, hanem húzol is, akkor jobban dolgozik a comb hátsó izma is.

De ha keményen fogod csinálni, ne lepődj meg, ha nem lesz kisebb a combod körfogata, csak a zsír átmegy izomba.

2017. aug. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bár nemsok felesleg volt a combomon, nekem simán lement 2cm. Csak hétvégente túrázgatok 50-100km-t 10-20km/h átlaggal és néha munkába oda-vissza 15km-t. A hasi zsírból is ment egy kevés!

59-ről újra 54 lettem, elmúlt a légszomj és a pitvarfibrillációm is tünetmentes fél év után. Szerintem ne is gondolkozz, csak sportolj valamit, mindegy mi az!

2017. aug. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szávai István válasza:
Csak ha keményen nyomod, hosszabb távon, és közben éhezel!
2017. aug. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Lokális zsírégetés nem létezik.

Az anaerob és kardio mozgás (alacsony CH bevitel mellett) zsírt éget.

Viszont a vádlit szépen formálja a bringa és a combot is.

Hogy melyik dolgozik jobban az attól függ milyen terepen és milyen stílusban tekersz.

2017. aug. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Amikor anno a pattintott kőkorszakban még versenyeztem, úgy néztem ki, mint egy humanoid szöcske, kígyóvállakhoz méretes combizmok.

Szóval én továbbra is azt rebegném, nem biztos, hogy a combkörfogat nagyon csökkenni fog, de izomból csak jobb, mint zsírból. :)

2017. aug. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!