Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hercegszántónál határátlépés...

Hercegszántónál határátlépés biciklivel Szerbiába, majd Horvátországon keresztül vissza Mo-ra?

Figyelt kérdés

Nem tudom most milyen a helyzet a déli határon, illetve ha ki is engednek, visszaengednek-e? eléggé le vagyok barnulva, félek migránsnak néznének. (haha)

Vagy a másik lehetőség Baján átkelni a dunán és akkor nincs ilyen probléma, de én inkább kimennék pár kilómétert határon túlra is, hogy elmondhassam hogy kint voltam. vajon jó ötlet vagy nem?



#kerékpározás #dél #határ #éjjeliőrség #közelegatél
2017. aug. 14. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked vannak papírjaid, nem lesz baj! Viszont kietlen földekre ne menj és zenét se hallgass, mert ha nem állsz meg felszólításra, akkor lőnek..

Meg az se hátrány, ha nem lopják ki alólad! Én vinnék kést és CS gázt!

2017. aug. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen lesznek részek az ország más részein is ahol félni fogok attól, hogy kilopják alólam, főleg hogy nem én vagyok a részeges karate kölyök..általában max hangerőn megy a zene, de egy több napos úton megsüketülnék, szóval azt hanyagolni fogom. És ha kés van nálam, azt nem vehetik el, ha megállítanak? Mert pl van viperám, ami szerintem jobb a késnél, ugyanúgy birtokolhatom mint pl a kést, de ha kiviszem az utcára és elkapnak vele akkor elkobozzák+pénzbüntetés. a spray lehet h ilyen szempontból jobb, ha bepánikolva nem a saját szemembe fújom :D drága a bringa és ez messziről látszik is rajta meg egyedül megyek..köszi még egyszer, aki még tud valamit hozzáfűzni szivesen venném azt is, esetleg ehhez az önvédelmi részéhez is, ha már szóba került
2017. aug. 14. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!