Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Érdekelne ez a bicikli,360...

Érdekelne ez a bicikli,360 ezerről van lecsökkentve, egy helyen pontosan 170 ezer forintért vehetném meg. A váz tetszik, a felszereltsége úgy látom felső kategóriás, ennyi pénzért nem kapnék jobbat, de a kereke nagyon csúnya, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
[link]
2017. szept. 11. 19:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem tudom mi a bajod azzal a kerékkel, élőben máshogy mutat ám..meg szerintem a váz néz ki furán de neked meg pont az tetszik. A bicikliről nem elég részletesek az adatok, így nem tudom, megéri-e..az ördög a részletekben rejlik :) embere válogatja. én használt bicikli párti vagyok, 170ből már olyan használtat kapnál, ami mellett ez elbújhat..persze nyilván kockázatosabb. Én is vettem már új biciklit kereskedésből, alsó kategóriásat 145-ért, imádom mind a mai napig, de amit használtan vettem 175.000-ért és ráköltöttem durván még 20-25 ezret, a bolti ára 850ezer forint (és nem lopott, rendőrségen leellenőriztettük) ..elgondolkodtató..nem menőzésből írtam, csak szerintem fontold meg a használt bicikli vásárlását is.
2017. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
néhány tanács, hol kereshetném az ilyen 800 ezres bicikliket? vagy legalábbis milyeneket? megfontolom azt, de akkor segíts is kicsit kérlek :)
2017. szept. 11. 21:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Amit olvastam rólla az nem ér 170ezret. Vagy csan nagyon alulról.

Az alivio szett messze nem felső katagoria sőt még közép sem.

Es a többi a féknem most nem nzek utána de az is az lesz,megállit meg jó de nem felső katagoria. És a többi cucc?


A 800ezres bringát bringa boltbal lehet venni,jellemzően eleg keves helyen. Be kellnmenni meg kell kérdezni,hogy forgalmazzák e az adott márkát,és ha igen akkor hoznak e neked vagy van e raktáron?

Anno az enyėmért is le kellet mennie a kereskedőnek debrecenbe.

De nálam bejátszott,hogy katalogusból vettem,élöben nem láttam,mert a kereskedò nem számitottrá,hogy valaki beugrik venni egy majd 400ezres bringát...nyilván az évek alatt nem volt jellemző. Mert abba boltban volt olyan bringa ami 580 ezerről indult és 3 évesen 3ad árért mentel.

Szóval ijen dolgokra is keszüljfel.

2017. szept. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hervis nem csinál mást mint, kamu árakról leárazza a bringáit, hogy megvezesse a hozzá nem értőket. Ezen az egész biciklin egyetlen darab felső kategóriás alkatrész van a Shimano XT hátsó váltó. Minden más alsó vagy maximum közép kategóriás. Már kezdődnek a szezon végi leárazások, szóval érdemesebb szerintem igazi bringa boltok akciót figyelni.
2017. szept. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt meg kellene végre tanulnia minden vásárlónak, hogy a hervis folyamatosan és durván át akarja ejteni őket, különösen ha felkészületlenül lépsz be a boltba. Ez a bringa sosem ért 360-at, de még 216-ot se. Suntour-alivio kombóért 200k fölött kérni pofátlanság. A 170 reális ár, annál olcsóbban ezt a felszereltséget nem nagyon kapod meg, esetleg brutális őszi leárazáson valahol máshol. Szóval igazság szerint a 170- nek kellene lenni a kiindulási árnak, nem a szuper árengedménynek...
2017. szept. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Óóó xt hátsó váltó alivio szetthez annak van értelme.

Mintha ferrari kereket tennék egy suzukira,nem lesz tőlle gyorsabb,jobb,szebb.

De viszont drága lesz a gumi (esetünkben hajtás) cseréje.

Amúgy 170ezret semmiképp nem ér.

2017. szept. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szlory ***** válasza:

Bakkerman, hol van a specifikációja?! :D

Fékrendszer ér egy 20-ast. Kerekekről semmi hír, de a RR Plus gummák miatt legyen 50. Hajtásrendszer (alivio+xt+octalinkes hajtó+alivio karok) jóindulattal 50. Többi kacat, (az ott egy Acor stucni? :D) mondjuk 20. Villa?! LOL, egy Suntour max. 15, de inkább adnák villa nélkül, ennyivel olcsóbban - mert hogy ilyet szerintem lassan senki nem vesz majd meg, használni meg nevetséges terepen, ha az nem egy földútban merül ki. Na, ez így együtt 155, meg a váz ára. Ha 170, kijön a matek. Igaz, durván alkatrész áron, magyarul megérte volna magadnak épít(t)e(t)ni, akár egy új vázból indulva. 200k-t akkor sem ér, ha fűszoknyás lányok hozzák a mellük közé csíptetve.

2017. szept. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezeket kerüld ha bringát veszel Teskó , Praktiker , ósen , Hervis . Keress komoly márka forgalmazókat vagy néha az INTERSPORTBA nézz be , Genesis az elég jó és Kellys is tuti . DECHATLONBAn a BTWIN 540- 560 sorozat amikor 90 ropi körül adják amikor kifuttatják . Ki tudsz fogni face hirdetési oldalakon pár hónapos 1éves használatlan bringákat szinte fél áron .
2017. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!