Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Ti milyen bringát vennétek a...

Guest0101 kérdése:

Ti milyen bringát vennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Túrázásra, hegyi XC terepre szeretnék venni Mtb bringát ami megbízható, strapabíró és sok évig a szolgálatomban lehetne. Hidraulikus tárcsafék, minőségi 100mm-es remote teleszkóp, minőségi váltó és jó geometria az elsődleges szempontok. Max 350e amit rá tudok szánni, de jó lenne ha tudnátok olyan bringát ami 250-300ért is megfelelő lenne nekem. 183cm magas vagyok és mindenképp 27,5ös kerékméretben gondolkozom.

2017. szept. 24. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
250-300ért használtan már csúcskategóriát kapsz sokszor..én a 900 ezres enduro bringámat 9 év után 250-ért adtam el, pedig semmi baja nem volt, csak az évek viszik le az árát. Én használtan vennék..Merida, Trek, Specialized, Focus stb...
2017. szept. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szlory ***** válasza:

Aha. Széljegyzetként pedig hadd emlékeztessek mindenkit: használt alu gépet ilyen terepre csak ésszel és ne 9-10 évesen, amikor már szépen tele van stresszel a vázanyag. Carbont vagy cromolyt ilyen nem fenyegeti, bár a carbon esetében sem örök élet a műgyanta, de erről nincs elég negatív tapasztalat.


Az általad említett pénzből szezon végén ki tudsz fogni valami okosabb gépet újonnan is. Az legyen a terv, hogy a vázad marad, a rajta lévő cuccok meg legalább kezdésre és első 2 évre elég legyen. Teló nem várható ilyennek vagy max. merevfarú modelleknél. Merida és Cube irányban nézz körbe esetleg.

2017. szept. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!