Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki rendelt már flashbike-r...

Valaki rendelt már flashbike-ról, vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy megbízható biciklit vásárolni de nem tudom megbízható-e egy ilyen debreceni cégtől rendelni.

2017. dec. 16. 19:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Most az a baj, h debreceni? Vagy miért ne lenne megbízható?

Én mostanában vettem egy biciklit vaterán, az emailből derült ki, h ez a bolt hirdette. Elküldték probléma nélkül.

2017. dec. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Régi a poszt de azért az utókornak itt hagyom, hogy náluk igénytelenebb, trehanyabb mekkmester bandát még nem láttam! Rendeltem tőlük biciklit és életem legrosszabbul elköltött pénze volt. Fekete biciklit kértem. Nem gondoltam hogy ez kifog rajtuk. Majd lefujtak egy sárga vázat feketére. Persze nem volt előtte homokfúvás. Tehát amint valami hozzá koccan a házhoz zúzódik le a fekete festék és látszik a sárga eredeti szín. A hátsó agyat lefújták de nem figyeltek a menetre, így a racsni amit rászorítottak ennek ellenére megette az agyat. Majd azt mondták hogy ez nem garanciális probléma de szívesen kijavítják nekem 35000 forintért. :D remélem azóta volt aki helyre tette a sracokat annyira hogy mostmár csak az orrukkal képesek biciklit szerelni....
2020. júl. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!