Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kerékpár vásárlás előtt állok...

Kerékpár vásárlás előtt állok és szeretném kikérni a véleményeket, eddig két kerékpár között gondolkodom az egyik a Kellys Viper 30 2018, a másik B'Twin RockRider 540. Melyik kerékpárt választanátok?

Figyelt kérdés
Természetesen más ötleteket is szívesen fogadok nagyságrendileg ebben az árkategóriában. Napi szinten egy 10-15km biciklizem egy nagyon régi biciklivel, ha az időjárás engedi. Nyáron egy hétig a hegyekben is.
2018. jan. 4. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ebben az árkategóriában szinte nincs különbség. Azt vedd, amelyik tetszik.
2018. jan. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Minimális a difi , 540 fékrendszere jobb . Az mtb terepre való , napi használatra meg néha túrázni jobb a RIVERSIDE sorozat .
2018. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi 2 nap múlva vittük vissza a Rockridert, előtte épített Kellys Viper 30at is próbáltam. Nekem a Btwin geometriája jobban tetszett. Jelenleg egy limitált kiadású (helyi Hervis ajánlat) Kilimanjaro-m van.

Orangebike, testbike bolha, bikemag apró. Használtan ennyiből megkapsz XT szettes, normális fékszettes bicajt is, ami újan 250-300 lenne!

2018. jan. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Körülbelül ugyan azt tudja a két bicikli, nekem b'twin rockriderem van, csak ajánlani tudom, maximálisan meg vagyok vele elégedve. De a kellys is nagyon jó bringa, amelyik neked jobban tetszik. Még a rockrider mellett szól hogy minden dechatlon áruházban tudják szervizelni és az utolsó csavarig minden alkatrészt lehet kapni hozzá arányleg olcsón :)
2018. jan. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem Viper 30 2018 bevált nagyon jó csak ajánlani tudom.
2018. júl. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!