Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cateye Padrone Smart+ CC-SC100...

Cateye Padrone Smart+ CC-SC100B kerékpárra való számítógép magyar nyelvű leírás?

Figyelt kérdés

Helo!


Szeretnék segítséget kérni a fent említett eszköz magyar nyelvű leírásának a megkeresésében.


Jelenleg csak angol nyelvűt találtam, ez az:

[link]


Viszont magyarul kellene a leírás (aki kapná, németül beszél, angolul nem nagyon, nekem meg nincs kedvem 160 oldalt lefordítani neki :D ).


Ha a magyar oldalról mennék rá:

[link]

és ott kiválasztom a smart+ t akkor 404 hibával kidob.


Bármi ötlet (azon túl, hogy már írtam a cateye supportnak), merre találhatom?



2018. márc. 20. 07:54
 1/6 szlory ***** válasza:
71%

Majdnem eljutottál a megoldásig magadtól. Az online manual link jó, csak a "hu" részt átírod "de"-re. Máris megvan a német, online manual:


[link]

2018. márc. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Rendben, talán kicsit túlzás a beszél, megérti kb, de ha már ilyen drága valami és hivatalosan itthon is forgalmazzák, akkor kéne lennie magyar leírásnak is nem?
2018. márc. 20. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem is lehetne forgalmazni magyar leírás nélkül. Ez jogszabály-
2018. márc. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ez így van, csak a dobozon annyi van, menj az xy oldalra, ott meg éppenséggel nem érhető el. Dobozon belül nincs semmi.


Mellesleg az oldalon a cseh, szlovák, holland, stb nyelvekre is hibát dobál ki az oldal.

[link]

CC-SC100B [Padrone Smart +] opció.

2018. márc. 20. 14:26
 5/6 szlory ***** válasza:

Egyetértek, hogy magyarországi vásárlás esetén min. az eladónak biztosítania kell egy magyar útmutatót (akár kivonat is lehet, nem kötelező a 200 oldalas - úgy tudom). Mivel ez nem történt meg, esetleg vedd fel vele a kapcsolatot - vagy azt már próbáltad? Nem ment?


Amúgy ha az illető németül beszél, akkor a német manual talán jó lesz, nem sértődik meg, nem? :) Már nem azért, csak megoldást kínálok. Meg egy észrevételt: én angolul beszélek, ha egy cucchoz megkapom a magyar rövidet és az angol vastagat, akkor nem is foglalkozom a magyarral, azonnal az angollal kezdem. Nemegyszer jártam jól ezzel a döntésemmel.. Szerintem a német is hasonlóan jobb minőség lesz.

2018. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi magyar nem volt benne.

A cég rákérdezett nagy kernél, ahonnan ők rendelik, egyenlőre várok.

2018. márc. 20. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!