Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Valaki el tudna mondani nekem...

Valaki el tudna mondani nekem mindent a fixiről? Marmint minden kis részletet a legbonyolultabb és a legegyszerűbb dolgokig. Vagy valami ezzel foglalkozó magyar weboldalt.

Figyelt kérdés

2018. márc. 24. 08:38
 1/4 tothp ***** válasza:
A fixi egy urbanizált pályaverseny kerékpár. Egysebességes, örökhajtós. Eleinte "versenykerékpár formájú". De láttam már city vázra épített darabot is. A szerkezet egyszerü. Kezelése, vezetése komoly technikai és fizikai alapokat igényel. (Annak ellenére, hogy sokan elhiszik magukról, hogy tudják mit csinálnak és azt szerintük jól is csinálják)
2018. márc. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi ennyi nekem is megvan én sokkal bonyolultabb a a zsigereiig hatoló infirmáciokra vágyom pl.:mikor érdemes zárogyűrut használni ...
2018. márc. 24. 12:06
 3/4 tothp ***** válasza:
Zárógyűrű? Az anyára gondolsz az agyon? Ha nem akarod, hogy az első értelmesen kivitelezett lassitáskor letekerd az agyról a lánckereket, akkor azonnal, az első összerakáskor fel kel tenned.
2018. márc. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ezt ne itt akard meg tudni,nincs se idő sem energia cc.60 A4es oldalnyit irni.

esetle probál kiemelni fontosabb részeket.

2018. márc. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!