Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt válasszam?

Melyik kerékpárt válasszam?

Figyelt kérdés

Kerékpár vásárlás előtt állok, de nem igazán értek hozzá. Elképzelésem az, hogy MTB legyen, női vázzal, nem kell túlságosan nagy tudású legyen, de szeretném, hogy jó minőségű és jó minőségű alkatrészekből.

Így jutottam el arra a pontra, hogy használtat is vennék, ami újszerű és szép, de picit csökkentett árral, viszont az új ötlete sem áll távol tőlem. A rászánt keret (mivel használni sem fogom túl sokat), az max 45000 ft,és ne tartalmazzon ezenkívül üzembe helyezési költségeket.

Linkeket csatoltam, egyelőre ezt a három alternatívát találtam :Neuzer Nelson / Skarpea /Koliken Simple


[link]


[link]



[link]



Köszönöm a segítséget



2018. máj. 28. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fuh, hát nekem elég gagyik ezek mind.

Egyébként bocs a kérdésért, de nő vagy? csak azért kérdem, mert, ha igen, akkor talán az utolsó.


szóval a sorrendem a fordítottja azoknak ahogy linkelted.

2018. máj. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Tudom kimegy a keretből, de én kb min. ilyet vennék [link]
2018. máj. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 szlory ***** válasza:
Miért is MTB kellene?
2018. máj. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen, nő vagyok.

Nem terepre szeretnék bringát,városban, helyenként jól járható hegyi utakon, akadálymentes terepen.

A keret azért ennyi, mert csak kevés alkalommal használnám, nem éri meg többet beinvesztálnom.

Azért választottam az MTB-t, mert sportos stílust szeretnék. Számomra a mélyvázas városi kerékpárok nem elég sportosak, a trekking típusúak pedig szerintem még drágábbak.


Ám ma majdnem megvásároltam a linken küldött Skarpea -t újszerű állapotban. Majdnem biztos voltam benne, hogy jó üzletet kötök.

2018. máj. 28. 21:15
 5/15 A kérdező kommentje:

A Koliken jobb,mint a Skarpea? ( Skarpea: shimano váltók, duplafalú felnik, marokváltóK/ Kolikennek jó a felszereltsége-ami a kiegészítőket illeti, de nem ismerem a Power váltót például...)

Nekem nem számítanak a sebességek, elég egy alap kivitel...

2018. máj. 28. 21:38
 6/15 A kérdező kommentje:

Esetleg ez... tudom nem MTB, de újszerű az eladó elmondása szerint


[link]

2018. máj. 28. 22:14
 7/15 A kérdező kommentje:

Vagy ezek?

[link]


[link]

2018. máj. 28. 22:45
 8/15 szlory ***** válasza:

A fent elmondottak alapján akkor lehet a Skarpea vagy a Rexike. (Csak előtte kérdezd meg, fekszik-e :D)


Használd, ha biztonságosnak ítéled, viszont akkor is legkésőbb ősszel vidd el egy "nagygenerálra" légy szíves, mert használt gépnek nincs gazdája és legalább egy teljes átvizsgálást megérdemelne, ha nem eldobhatónak akarod használni.

2018. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Hát ha jó minőséget akarsz, akkor egyik sem. Meg ne is a jófogáson keress, mert ott a hulladékokat árulják kétszeres áron többnyire ebben az ársávban.

Pl ezt találtam neked:

[link]


Nézd meg az eladó többi hirdetését, azok is jó vételek, de inkább trekkingeket árul.

Ha az alkatrészekre az van írva h Shimano stx/dx/lx/xt, akkor azok már elég jó biciklik, onnantól már csak a színre meg a méretre kell figyelni. (Meg még egy rakás dologra...)

2018. máj. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

AMiket legutóbb linkeltél

azok közül ezek jó választásnak tűnnek:

[link]


és [link]


amit utoljára linkelt az egyik hozzászoló, az sem rossz, de nagyon fapad, tehát kb ilyen volt az első MTB 20e ft-ért kb 2000-ben, akkor még jó volt, most 1 ilyen...? persze a márka jó, jól is néz ki, de nem duplafalu a felni, acélváz... na meg a kormány és a váltók...

inkább a jófogásról az a másik 2.

2018. máj. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!