Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Melyik kerékpárt válasszam?

Melyik kerékpárt válasszam?

Figyelt kérdés

Kerékpár vásárlás előtt állok, de nem igazán értek hozzá. Elképzelésem az, hogy MTB legyen, női vázzal, nem kell túlságosan nagy tudású legyen, de szeretném, hogy jó minőségű és jó minőségű alkatrészekből.

Így jutottam el arra a pontra, hogy használtat is vennék, ami újszerű és szép, de picit csökkentett árral, viszont az új ötlete sem áll távol tőlem. A rászánt keret (mivel használni sem fogom túl sokat), az max 45000 ft,és ne tartalmazzon ezenkívül üzembe helyezési költségeket.

Linkeket csatoltam, egyelőre ezt a három alternatívát találtam :Neuzer Nelson / Skarpea /Koliken Simple


[link]


[link]



[link]



Köszönöm a segítséget



2018. máj. 28. 19:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
már csak a sárvédők miatt is jobb a jófogásról az a 2.
2018. máj. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
@előző: Pont az az előnye, h acélváz meg hogy kilencvenes évek :D Mellesleg a hozzászólásokban szereplő biciklik se duplafalúak (ezeket meg se néztem az előző válaszom írása előtt) Az a mélyvázas kékbicikli tökjó, de napi felhasználásra egy alacsonyabb háziasszonynak (főleg az agydinamó miatt), a kérdező meg direkt sportosat keresett. Gondolom nem hatvannal akar gurulgatni erdei ösvényeken és nem 85 kiló, hogy ne legyen elég az a felni. (Ha igen, akkor viszont csak a kerékszett ára fér bele a keretbe, használtan :D )
2018. máj. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszokat.

Sajnos túl sokat gondolkodtam, az általam egyik favorált már elkelt( a fehér aluvázas Rex).

A mélyvázas Venice nagyon tetszik , eredetileg olyant szerettem volna, de nagyon eltávolodtam attól az elképzeléstől- nem az én stílusom.

Most már kitartok a sportos vonal mellett, valóban csak 46 kg vagyok, 160 cm magas . Nincs szükségem nagyteljesítményű bringára, de egy szépet szeretnék (eredetileg a fehér volt az elképzelés, de szinte lehetetlen). Minden esetre most már nem fogom elsietni a vásárlást, még akkor sem, ha sürget az idő.

Köszönöm az utolsó hozzászólónak a linket.


Apropó: a Skarpea ( be van valahol linkelve)- nem is a szépsége miatt, de új és hibátlan...- miért nem nyerte el a tetszésedet?


Köszönöm

2018. máj. 30. 21:00
 14/15 szlory ***** válasza:

Én másik vagyok, de válaszolok a többieknek is, meg kérdezőnek is.


A Skarpea jó, gyengéit nem fogod mindenképp észlelni, ha már keveset használod. Ha tetszik, jó. Viszont az a Scott Sawtooth egyrészt egy ikon, másrészt legalább 2 minőségi szinttel komolyabb cuccal van szerelve (na ott egy vacsorameghívásban fogadok, hogy nem fogod a szett gyengéit észlelni) - és amúgy duplafalú a felnije (mint a Skarpeának). És szerintem még jól is néz ki és a Barna hirdetéseiben szinte csak 80%+ külalakkal (inkább 90%+) bíró gépek vannak. 35 vs 40e Ft? Ha tetszik a design, akkor az utóbbi, mindenképp. Amúgy Bp-en régen volt "raktár" is, válogatni. :-/

2018. máj. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 szlory ***** válasza:
ui: ha fehér kell és megint csak a kinézet fontos, a többit meg úgysem biztos, hogy észleled, akkor a Skarpea mellé valami ilyet találtam neked: [link] (amúgy régebben a Caprine volt, aki elég sűrűn készített fehér női bringákat)
2018. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!