Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mit ajánlotok 24. órás kerékpá...

Mit ajánlotok 24. órás kerékpár maraton előtt?

Figyelt kérdés

Hétvégén megyek egy 24.órás kerékpár maratonra mit ajánlotok? Hogyan készüljek fel fizikailag, edzésileg?

mire számítsak 24.óra után mennyire fáj majd a lábam?



2018. jún. 17. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát..egy ilyenre szerintem nem pár nappal előtte szokás elkezdeni készülni. Nekem a legtöbb amit egyszerre tekertem az 19 óra volt. Hozzáteszem hogy 26os montival ami kb 40kg volt csomagokkal együtt és nem fájt a lábam. Inkább mentálisan volt fárasztó. Ami a legrosszabb szerintem, ha nem a legjobb a nyeregválasztás és/vagy a beállítás. Úgy pár óra után szenvedés lesz. Meg ugye az ásványi anyagok pótlása is fontos. A víz nem elég. Meg pihend ki magad előtte mert ennyi időt ébren lenni még tévénézéssel töltve is fárasztó, nem hogy komoly fizikai megterhelés alatt..
2018. jún. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:

Így kell ezt csinálni. :D Ha ilyen tanácstalanul állsz a dolog előtt 1 héttel, akkor felkészülésnek némi imát javasolnék és intenzív edzést hétfő-csütörtök között. Pénteken meg tankolás minden elérhető módon és pihenés.


Sportorvosi igazolás nélkül ilyenre nem szokták beengedni a népeket, főleg a hasonló felkészületlenség és annak kockázatai miatt. Szóval remélem, legalább az látott, vagy a szervezők annyira silányak, hogy nem kérték és a nyakadba akarják varrni a felelősséget.

2018. jún. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Elvileg nem is tekerhetsz 24óràt,csak 23at.

Lámpa.

Gondolom nem nyerni mész...szóval csak lazássan.

Energia szelet,és ital,meg sport ital.

Lámpa.

Ja monotonia tűrés megvan,mert körpályán nem árt.

Előtte,alatta,utána:tészta és még tészta.

Meg sör (vérképző)de nem literek csak 1-2üveg.

Barát,barátnő,apu,anyu aki haza cipel verseny után.

2018. jún. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3. Vagyok.

Edzés este. Nem igazán tudszrá kobban készülni.

Lábfájás egyéni dolog,bàr egy jól belőtt bringával azért nagyobb élmény.

2018. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2018. jún. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!