Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » B'twin rockrider 520 vagy 520s?

Stunt man kérdése:

B'twin rockrider 520 vagy 520s?

Figyelt kérdés
Bringa vásárlás előtt állok és az lenne a kérdésem hogy a hátsó rugós azaz teleszkópos bringák jók vagy inkább merevfaru beingát érné meg venni. Nekem aszfalton és nagyon dimbes-bombos terepen eggyaránt kellene.Úgy döntöttem b'twin márkát veszek de nem tudom eldönteni hogy legyen vagy ne hátsó teleszkóp. Plusz azt is figyelembe kell venni hogy a hátsó teleszkópos modelnek állotható a teleszkópp levegő belepompálásával.

#terep #bringa bicikli #teleszkópp
2018. jún. 24. 17:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A hidrás tárcsa jobb , azt nem tudom a hátsó teló állítható zárható e de 1,7 kg-al nehezebb az S ... Facen a KERÉKPÁR & alkatrész / adok-veszek csoport hemzseg az 520tól , fél órája tette fel a srác POSTA TIBOR 75 ezerért a friss gépét ...
2018. jún. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak hogy én Erdélyben élek és macerás elhozni onnan egy bringát mert a tulaj nem mindig postáz és most csak egy bringáért nem éri meg elmenni odáig.
2018. jún. 25. 09:27
 3/12 szlory ***** válasza:
Az 520s nem lesz jó, csak az idegeidre megy. Az 560s meg gondolom drága volna. Jobb lenne, ha vennél egy 540-eset. A hátsó tag hiányát úgy szokták pótolni, hogy kiállnak a nyeregből a durva helyzetekben. Kivéve a lusták és a kezdők. De ha utóbbi vagy, nem gond, gyorsan fogsz tanulni :)
2018. jún. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Vam valami különös oka, hogy épp erre a bringára esrtt a választásod? Ezek a diszkontbringák pont arra nem jók, amire elvileg készültek.
2018. jún. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nincs különösebb oka csak azért erre gondoltam mert a környékünkön nincs normális bringás üzlet ahol új és jobbacska bringát lehet venni így gondoltam hogy rendelek netről és a dechatlont találtam a legnormális weboldalnak.
2018. jún. 27. 08:43
 6/12 anonim ***** válasza:
Webáruházak nem játszanak?
2018. jún. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Mármint??
2018. jún. 27. 08:48
 8/12 anonim ***** válasza:
bicajozz.hu, bikelife, bringaboard vahy hasonló webáruházal, ahol meg tudod rendelni a kiválasztott bringát. Ilyesmiben nem gondolkodtál? Hatalmas a választék és a decathlonos bringánál ár érték arányban is találsz jobb alternatívát.
2018. jún. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
51%

# 1


A mechanikus tárcsafék jobb, mert kevesebb karbantartást igényel, kevesebb a sérülési lehetőség és hosszabb élettartamú. Kit érdekel az az 1,7 kg? Meg se lehet érezni.


# 3

Az 520s a legjobb. Az 560s nem éri meg, túlárazott.

Hülyeség állva biciklizni (kiállni a nyeregből). Csak növeli a légellenállást. Állni csak emelkedőkön van értelme, amikor nehéz tekerni és több erőt kell kifejteni.


# 4

Hülyeség. Te azt hiszed, hogy a drága márkanév miatt lesz jó egy bicikli. A Decathlonos biciklik a legjobbak, mert azoknak van a legjobb ár-érték arányuk.


Nincs a világon semmi, ami indokolni tudná, hogy egy bicikli 150 ezer forinttól drágább legyen. Több pénzből már veszel egy motort.

2018. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ismerem a decathlonos bringákat. Nem véletlenül írtam azt, amit.
2018. júl. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!