Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Netrol biciklit hogyan vasarol...

David2014 kérdése:

Netrol biciklit hogyan vasaroljak biztonsagos modon?

Figyelt kérdés

tehat lattam egy online hirdetesben egy igen jo biciklit ez az jelenti hogy 1300 euro korul van, teljes xt meg extras dolgokkal , viszont nincs szarmazasi papirja az illetonek de stabilan allitja hogy nem lopott. na most ezt hgy tudnam lecsekkolni? ha csinalok vele egy irott adasveteli szezodest szemelyivel az elegendo marmint reszemre? oszinte leszek, akarmilyen extras a bicikli nem szeretnek lopottat venni. mit javasoltok?

a biciklirol: teljes teleszkopos fox cuccokkal alu, teljes xt, fox 26 elso villa, dt 1500 swiss kerekek. mit javasoltok



2018. jún. 29. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg mások mennyiért hirdetik ugyanazt, nézz utána az eladó profiljának. Ha jó állapotú és a gyárinál brutálisan olcsóbban hirdeti, akkor az is gyanúra adhat okot.
2018. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1300 euroért reális ez a felszereltség. Legalábbis külföldön.

lásd pl egy lengyel oldalon, 1300 árkategoriában mit lehet találni újonan:

[link]


Persze ez nem full suspension, de a "fox 26 elso villa"-ből azt következtetem, hogy az sem idén lett gyártva, ami rendesen csökkenti az értéket.

2018. jún. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
bocs elirtam, fox 36 -ot akartam irni, a kerekek ujonnan nagyon dragak ...csak a 2 kerek 800 euro, plusz radon full vaz egy halom penz plusz elso fox 36 villa...
2018. jún. 29. 23:08
 4/4 A kérdező kommentje:
gyari adatlap szerint hasonlo felszereltseggel de olcsobb kerekkel 2400 euro, o pedig feleert adja tokeletes allapotban.
2018. jún. 29. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!