Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A bichiklire 1 vagy 2 visszapi...

A bichiklire 1 vagy 2 visszapillantótükör kell?

Figyelt kérdés
Most vettem egy bringát. Kérdés, hogy mennyire szükségew a visszapillantótükör és ha igen akkor jobbra vagy balra vagy mind2 helyre kell?

2018. júl. 15. 15:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyémen egy volt, de leszereltem, mert sosem láttam benne semmit, csak ha behajoltam, de annyira erősen, hogy már veszélyes volt. Lehet, hogy meg lehet oldani jobban is, de én egyszerűen hátranézek normálisan, szerencsére olyan forgalomtalan helyen élek, hogy az is elég. Nem tudom elképzelni, hogy egyszerű módon fel lehetne szerelni a bicilimre egy visszapillantót úgy, hogy lássam is benne, amit kell.
2018. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
El van torve a nyakad? Csak akkor kellhet.
2018. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy elég, a jobb oldali már felesleges. A tükör egyébként nagyon megnöveli a közlekedés biztonságát, próbáld ki. Pl. monti kormányon a kormányvégbe dugott tükör lefelé fordítva alig akadályoz, egy pislantással figyelhető a forgalom és mivel rövid, a remegése is tolerálható. És ilyenkor mindig megjelennek a tükörtagadó okosok, akik szerint a tükör szar és mindenki forgolódjon, mert az való a bringásnak (közben csak nem tudják használni... :))
2018. júl. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Wadmalac ***** válasza:

Én most egy bukóra szerelhető pálcás tükrön gondolkodom. Az mindig pont mögém néz.


A bringára fixre szerelt verziók nekem vagy útban vannak tárolási vagy egyéb okokból, vagy úgy kell belenézni, hogy közben előre nem látok, akkor meg nem jobb a hátrafordulásnál.

2018. júl. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
Nem kell.
2018. júl. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, de szerintem nagyon sokat segít forgalomban. Nekem volt 2 tükröm is egy ideig, mert egy helyen jobbra kellett sávot váltanom azon az útvonalon, ahol naponta jártam. Másra nem használtam. Olyan fajtát használok, ami egy kb. 2 cm-es kormányvégdugó, és egy gömbcsuklós pálcikán állítgatható a tükör. Kellő erővel kell meghúzni a csavarját, akkor nem fittyed le.
2018. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!