Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hozzáertők veleménye érdekelne...

Hozzáertők veleménye érdekelne Alábbi bringák mennyire kényelmes geometriájúak kezdő 33 éves edzetlen bringásnak? Mali Revolution Neuzer courier cx Btwin 520 A "mindegyik egy olcsó szar" hozzászólásokkal kíméljetek! Erre van keret!

Figyelt kérdés
2018. júl. 25. 20:09
 1/9 szlory ***** válasza:

Általában kijelenthető, hogy a koskormány nem való mindenkinek. Van, aki szereti, van, aki hiába szeretné, nem bírja. És van, akinek nincs is rá szüksége.


Te belinkeltél 2 "versenybicót" és 1 "montit". Ha teljesen mindegy egyéb szempontok szerint, akkor az edzetlenség és kezdés okán én a MTB irányt tudom javasolni. Ha pedig kell a kos, nagy kerék, stb - akkor a CourierCX kényelmesebb, kommerszebb geo szerintem.

2018. júl. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kettő országúti egy pedig cyclocross úgy tudom! Btwin triban 520at akartam írni! A három közül Neuzer tetszik legkevésbé de talán hasonló érvek és amiatt mert eggyiket sem volt módom kipróbálni mégis felé hajlok!
2018. júl. 26. 09:32
 3/9 A kérdező kommentje:
Mtb-m van úgyhogy mindenképp a koskormány-nagy kerék fele mennék mert megtetszett a suhanás! :)
2018. júl. 26. 09:44
 4/9 szlory ***** válasza:

Ja, Triban! Azt akkor ne. A Mali szexibben néz ki talán igen, de a Neuzer meg "jó". Fel van adva a lecke. :D


[link]

2018. júl. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, olvastam ezt a cikket bár triban 520ról is sok jót olvastam! Igazából komoly dolgok nem szólnak a Neuzer ellen! Talán csak a kinézet, villa,súly, meg hogy 15 évesen volt egy olcsó Neuzerem! :)

Viszont Maliról nem találtam sem tesztet sem véleményt!

2018. júl. 26. 10:23
 6/9 szlory ***** válasza:

Ó, én kérek elnézést! A Triban 500-asra gondoltam.


Megkövetve magamat tüzetesen átnéztem az 520-at. A Malit hagyd ki - sem a geo, sem a felszerelés, sem az ár (sem a hiányzó tulajdonosi vélemények) nem segítik az eladást.


Most vagy egy gyepálósabb, picit kőkorszakibb felszerelésű crosst veszel (neuzer) vagy az eredetileg országútra való Trian520-at. Annak 3x9 sebessége nagyobb átfogást ad, míg kiismered, mit bírsz. A felszereltsége is egy fokkal jobb. A gumikat nem ismerem, de a legtöbb Hutchinson elég alap - és vékony guminál szerintem extrafontos a jó tapadás. Ha egyszer a kerekeit lecseréled, még akár könnyű is lehet :D

2018. júl. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A triban-nak mennyivel lehet kényelmetlenebb a geo-ja a neuzernél?

A dechatlon oldalán kényelmes geometriát írnak! Illetve mit jelent pontosan amit még írnak?: magasított üléspozíció illetve miben segít a gyűrűvel állítható kormányszár? Köszönöm a válaszokat

2018. júl. 26. 12:19
 8/9 szlory ***** válasza:

Már aggódtam, hogy keveset aludtam és ennél a kérdésnél halmozom a hibákat. De nem. Nem írtam azt, hogy a Triban geója kényelmetlenebb lenne. :D Sőt, az ilyen "slopingolt" divatcsuda, kényelmes lesz az.


Ezek a marketingelt kifejezések az én oldschool fejemnek sokak. "Magasított üléspozíció"? Ugye nem azért, mert tudod mozgatni a nyeregcsövet? :D Talán arra gondoltak, hogy a bringa hasmagassága megemelt. De ha Triban, akkor fura, ez inkább a terepezésnél fontos, hogy ne érj le olyan könnyen.


"Gyűrűvel állítható kormányszár". He?! Megint. Képesek leírni azt, hogy hurrá, van hézagoló a stucni alatt, amit ha kiveszel, lejjebb tudod süllyeszteni a kormányt? Aztaa! :D Fetrengek. Márpedig itt tényleg lehetetlen, hogy másra gondoltak. Állítható stucniból meg a trekkingeken szokott lenni - vidióta marketinges rabszolga...


Röviden: a két kifejezésből szerintem egyik sem lényegi számodra, a második meg egyenesen semmitmondó frázis az írótól.

2018. júl. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat
2018. júl. 26. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!