Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Hardtail MTB-t keresek 100-200...

Varnerog kérdése:

Hardtail MTB-t keresek 100-200e forint között.60-70%-ban városba, a maradék időben Budán/Pilisben a hegyekbe vinném. Régen sokat csapattuk a pilisi erdei utakon, de ez lenne az első "komolyabb" biciklim. Melyiket javasolnátok?

Figyelt kérdés

Ezeket néztem, de nyitott vagyok az egyéb javaslatokra is :)


Köszi!

Merida big seven 100

[link]


Gepida ruga 650B

[link]


specialized Pitch Comp 650b

[link]



2018. aug. 4. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Megnézném a decathlonban a rockrider 540-et is, 180 körül van, de Rockshox villás már, ami már mozog is és nem csak csillog
2018. aug. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

haibike-ok között nézelődnék

[link]

2018. aug. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szlory ***** válasza:

Ha javasolhatok: kezdd elterjedni a részletre vásárolható kerékpár gondolata (akár 0% THM-mel). Azért mondom ezt, mert úgy olvasom, komolyan szeretnél foglalkozni a dologgal. Akkor pedig miért szívatnád magad olyannal, amit aztán hamar kinősz és szenvedsz majd a használtpiaci eladásával vagy a tuningolással (persze te nem szerzel olyan olcsón alkatrészeket, mint a gyár, tehát utólag jóval többe leszel, mintha az elején megfinanszíroztad volna).


Ha hardtail, akkor illene a jól kimozgó 120mm-es rugóút elöl, mégha finoman szeretnéd is tolni. Hátulra egy golyóállóbb felni, 25-30mm szélességgel, hogy bírja a gyűrődést és a tanulás során a bénázást. Az M315 fékek is az alja, bár ha 180-as elöl a tárcsa hozzá, segít. A hajtókarból is illene egy masszívabb darab. Igazából én ezekben látom a sarkallatos pontot a te esetedben (kerék, teló, fék, hajtás) - nyilván a váz lesz az örökös társ, tehát az és a geója mindenek előtt.


A többivel majd elbohóckodsz, egy Altussal is elváltogatsz valahogy, de ereszkedés közben tudj megállni és beletaposni, ha kell - szerintem az fontos. És ha benézted a kanyart, ne az álladdal kelljen lekoccolni a kormányt, azaz mentsen ki a teló.

2018. aug. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 szlory ***** válasza:
Ami lemaradt: ezt a Specit felejtsd. Lehet, szép, de nagyon buta! A Gepida hajszállal jobb, a Merida mindkettő előtt. Árakat nem néztem. Én azért a helyedben áldoznék magamra és a sportolásra 300-400 között, ott már sok jó dolgot megkapsz.
2018. aug. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket 🙂
2018. aug. 7. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!