Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Tudtok ebben az árkategóriában...

Tudtok ebben az árkategóriában 150-170 ezer ft a lentinél jobb mtb-t?

Figyelt kérdés

Legfőbbként hobbi szinten használnám aszfalton ritkábban, leginkàbb kavicsoson, erdei gyökeres ösvényes utakon a városban több középdurva erdei pálya is van ezeken is szívesen használnám, mindenképp mtb-t szeretnék mert formavilágra is ezek tetszenek legjobban, és ezt használnám ki. Nem versenyszinten kell csak igy hobbiszinten haverokkal tesóimmal kimenni az erdőbe nyomni dgy két kort a konnyebb ,,enduro,, pályákon.

Szóval elvárás az hogy shimano szett legyen vagy sram mert ezeken kivul mar mindenbe szinte csalódtam, hidraulikus tarcsafeket szeretnék mert v-fékkel volt hogy nedves időbe nem álltam meg időbe és majdnem baj lett. Emellett az előző bringàmon volt a villavállon a lockout kar es egyszer nyultam le es elestem, egyebkent dgy cube bringa volt, imádtam, csak ellopták.


Szóval ezt a bringát néztem: cube aim race 29er 2018


Link: [link]



2018. aug. 13. 00:34
 1/5 szlory ***** válasza:

Egész jól körbeírtad magad. Ez alapján jól választanál szerintem.


Mondjuk még annyit, hogy ez a Cube jobb alap, mint amiket rászereltek. Attól, hogy te "Shimano és SRAM" párti vagy (hehe, gyakorlatilag már csak ők maradtak MTB szinten mindenes beszállítók - szóval még jó, hogy nem mást szeretnél :D), attól még ezért a pénzért mindenből alapot szereltek rá a bajorok is.


Viszont a váz és a kialakítás frankó, szóval ha valami megmakkan rajta (és erre előfordulhat majd eset, csakis attól függ, mennyire gyakran + mennyire keményen hajtod meg + mennyire tartod karban), nyugodtan léptesd elő és vegyél rá komolyabbat. Ez megérdemelne legalább egy Alivio/Deore szintet.

2018. aug. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg a ROMET oldalát , meglepődsz ...
2018. aug. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én korábban még sosem hallottam a Romet márkáról, úgyhogy az előttem író javaslatára megnéztem mi is ez és tényleg meglepődtem... 300 ezerért Claris váltós gravel, Sorás oúti... ennyiért Specialized-ot vagy Cube-ot vehet az ember hasonló (vagy akár még valamivel jobb) felszereléssel, sőt, 105-ös szettel Kellyst vagy Btwint is.


Na de nem a Romet volt a kérdés...

Amit linkeltél az - ahogy az első válaszoló is írta - eléggé alap. Nincs vele semmi gond, de ha nem most kezdesz el ismerkedni az mtbkozással és tudsz egy kicsit többet költeni, akkor válassz eggyel magasabb kategóriájút. Várj még pár hetet és akciósak lesznek a megmarad készletek, szinte úgy dobják majd utánad akcióban, hogy ne maradjon rajtuk tavaszig. Vagy vegyél használtat ennyiért, de sokkal jobb felszereltséggel.

2018. aug. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszolat, ez lenne az eddigi legkomolyabb gép eddig egy csepel cserkészt hajtottam 9 evig
2018. aug. 16. 20:52
 5/5 A kérdező kommentje:
Utána vettem a cube biciklit amit említettem de azt ellopták
2018. aug. 17. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!