Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a bicajról? Megéri?

Figyelt kérdés

Kerékpár vásárlása előtt állok, és kíváncsi vagyok, hogy mi a véleményetek erről a bicajról. Max 250 ezrem van rá. Egy forinttal se több. Ennyi pénzért megérné ezt megvenni? Vagy esetleg tudtok ennyiért ettől jobb bicajt?

Ez lenne az ami megtetszett: [link]


Nagyon köszönöm a segítségeteket.



2018. aug. 21. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ennyiért sokkal jobbat nem kapni. Apró különbségek vannak a különböző típusok közt. Jó kis bringa ez, egy hasonlót hajtok 7 éve (Crossway TFS-500D 2011).

Ebben az árban még a tavalyi Kellys Phanatic 70 is jó választásnak tűnik.

[link]

2018. aug. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném, hogy én azért a Kellyst venném a kettő közül, a következő okokból:

- Jobb, merevebb hajtómű. A Meridában lévő négyszögtengelyes megoldás elavult és kevésbé merev. Ráadásul a hajtóműre rákeresve nem problémamentes darab.

- SLX hátsó váltó, ami egy kicsit jobb mint a Deore a Meridán.

- Jobb gumik. Nekem ugyanez a hulladék volt a Meridán, heteken belül lekerült róla. A Schwalbe CX Comp viszont jó kis mindenes. Egyetlen hátránya, hogy hamar kopik, de legalább jó.

- Fix stucni. Jól hangzik az állítható, de általában recseg, ropog, nyeklik-nyaklik.

2018. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!