Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A régi defektgátlós belsőbe...

Gyakori93 kérdése:

A régi defektgátlós belsőbe beletölthetek még slime-ot, vagy vegyek új belsőket és abba töltsek slime-ot?

Figyelt kérdés
Múlt héten kaptam egy rajz szöget az elsőkerékbe, de a slime nem fogta meg a defektet. Valószínű, hogy a benne lévő slime már nem müködik, így megint vennem kell defektgátlót, csak nem tudom, hogy bele tölthetek még a régi belsőbe, vagy érdemes lenne új belsőbe tölteni.

2018. szept. 11. 08:54
 1/5 szlory ***** válasza:
Dombd el a Slime-ot, mert az hajlamos elhalni az idő haladtával. OKO-t tölts. Több típust teszteltem, eddig a legjobb. (Nem hiába szállít a NATO-nak, igaz, ott nem biciGli, hanem autókerék a cél és nem rajzszög, hanem pisztolylövedék ellen.)
2018. szept. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szlory ***** válasza:
Ja és bocs. :( Az alapvető kérdésre a válasz: ne tölts rá, rosszabb. Kukázd azt a belsőt.
2018. szept. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Renden, köszönöm a válaszod!
2018. szept. 11. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, a Slime fizikáját annyira nem vágom, de azt tapasztaltam, hogy régebbi, töltött belsőt szétvégtam egyéb felhasználásra és a Slime már nem laza folyadék volt benne, hanem összeállt valami darabosabb, sűrűbb micsodává.
2018. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szlory ***** válasza:
zoligyerek: igen, pont ez történik vele. "megtúrósódik" :) különösen rosszul viseli a hideget, egy téli szezon után pl. én borítékolom a halálát.
2018. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!