Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » 26-os MTB-t szeretném átfesten...

26-os MTB-t szeretném átfesteni, fújos dobozos festékkel, lényeg hogy ne legyen egy okádék, mennyire hatékony azzal festeni? Illetve + fújos lakk-rá.

Figyelt kérdés

2018. szept. 14. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én azzal festettem a magamét, Kérdező - méghozzá terepszínűre, azaz nemcsakhogy 4 különféle szín kellett, de ezeket sávokban, foltokban, pacnikban kellett ráfesteni. Ment az anyázás rendesen, de végül sikerrel jártam, és eeeeeeeeeegészen jó lett.

Ami fontos: egyrészt, NE a legolcsóbb ótvar szar fos márkájú festéket vásárold meg! Ha festékboltba mégy, mindig kérdezd meg, ők melyiket ajánlanák, és azt is mondd meg, milyen anyagú a vázad (nem mindegy, hogy vas, vagy alu). Lakk pedig természetesen kell rá, anélkül elkezd hámlani a festék.

2018. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, mennyi doboz festék kellett rá ?
2018. szept. 15. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:
1 bőven elég, még ha kétszer is fújod le.
2018. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Előtte azért szeddle a régi festéket.

Alapozz és utána ess neki.

Igen lakkozz. Abbol is létezik matt és nem matt arra figyel.

2018. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!