Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » MTB vagy Crosstrekking?

MTB vagy Crosstrekking?

Figyelt kérdés
Bicikli vásárlás előtt állok, de nem tudom eldönteni milyet vegyek. Jelenleg egy pille könnyű 26-os MTB-t hajtok.Napi 20 km-t tervezek tekerni "magyar" asztfalton. Néztem a Decathlon-ba de nem tudom melyik lenne a jobb, egy 26-os MTB vagy egy 28-as Crosstrekking. A lényeg hogy jól suhanjon. Gyorsabb, jobb a Crosstrekking?
2018. szept. 16. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Gagyi utak ide vagy oda, mtb nem indokolt szilárd útra. A crosstrekking jobb lesz. Főleg 28" kerékkel és vékonyabb slick gumikkal.

Nem mintha ilyen rövid távot nem lehetne mtb vel is letekerni de a másik hatékonyabb és lehet hogy a 20 km-böl jövőre 2-300 km is lesz ha rákapsz a dologra..ott meg a crosstrekking előnye hatalmas a montival szemben.

2018. szept. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amelyik könnyebb de felszereltségében erősebb minőségi . A teló kapcsolható legyen , lejtőn fékezéskor fontos mert csökkenti a blokkolást és nem üt vissza . Így a 8as esélye előre minimális . Fővárosban vidéken sok trágya járhatatlan út van , az eső a murvát kihordja sávokba buckaként .
2018. szept. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!