Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Mesélne valaki egy kicsit a...

Anzai29 kérdése:

Mesélne valaki egy kicsit a BMX alapokról? Mivel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
BMX, bicikli, sport

2018. okt. 8. 10:29
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy több típusa van. street, park, vert, dirt, flatland. (Ha rosszul mondom javítsatok :) )

Amire szeretném használni az mindennapi utcai használat, sima talaj a jellemzőbb. Emeletes házban lakom ezért gondoltam a BMX-re, mert azt viszonylag könnyebben lehet kezelni.

2018. okt. 8. 12:23
 2/31 anonim ***** válasza:

Tehát te igazából közlekedési eszköznek használnád.

Arra inkább a treking a jó. BMX-el egy hoszabb túra már elég rossz. A mérete ugyan valóban baráti,de az a sportcélu felhasználás miatt van,nem a szállithatóság megkönyitése miatt.


Ha mnenképp BMX-kell,és valóban csak gurulni szeretnél akkor egy "am" ( jó boltot keress ahol tudják miaz )stilusu kell ami mindenre jó.

2018. okt. 9. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, utána nézek!


Ha valaki még tud fontos tudnivalót kezdőknek, írjatok még!

2018. okt. 9. 09:06
 4/31 A kérdező kommentje:
BMX tornado royal bugatti kerékpárról tudnátok mondani valamit?
2018. okt. 13. 14:42
 5/31 anonim ***** válasza:

semilyen infót nem találtam rólla magyarul,úgyhogy ránézésre mondom:szép,kicsit túlépitett tehát kezdő (vagy szhar anyagból van).

freestyle-nak van írva tehát minderejó,de igazából semmire. (mert mi az a freestyle?)

2018. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Én sem találtam semmit, csak hirdetéseket.

Amit eladáskor elmondtak/ azóta tapasztaltam:

-Nehéz acél vázzal rendelkezik,

-hosszú is (valami nem stim a méretével...)

- a kormány  360 -ba tud fordulni

- a meghajlított ülés akadályoz a mozgásban.


Freestyle bmx:

Kaszkadőrtrükkök bemutatására tervezték, nincsenek külön szabályok, a stílus, esztétika, készségek és kreativitáson van a hangsúly.

2018. okt. 15. 08:33
 7/31 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek a mongoose-ról?
2018. okt. 15. 19:26
 8/31 anonim ***** válasza:
Melyikről?
2018. okt. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

A hirdetésekben nem részletezik csak annyit mondanak, hogy bmx mongoose. Gondoltam egy általános véleményre a márkával kapcsolatban, de ha valaki felismeri képről, hogy ezek milyen típusúak az nagyon jó lenne. :)


1)

[link]


2)

[link]

2018. okt. 16. 21:07
 10/31 anonim ***** válasza:

Ránézésre az első jobb....de 80€ (25000ft) ,70000ért újat is vehetnél,jobban járnál vele,ki tudja ez mit kapott?

Arról nem is beszélve,hogy nem vkimàs igényeinek a kiszolgálására van építve (csak jobb oldali pegek). Hanem ott a boltban azigényeidre formálják (normális keretek közt)

2018. okt. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!