Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Kezdő XC (Cross Country)...

Kezdő XC (Cross Country) versenyre milyen biciklit ajánlotok kb.300, 000 forintig?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 16:53
 1/4 szlory ***** válasza:

Sok támpontot nem adtál, amúgy 300-ért is lehet ezt-azt találni, de pont ma futottam bele egy útszéli óriásplakátba, ahol a cube-bikes.hu hirdette magát, meg a márka akciós bringáit.


A Cube Reaction GTC igaz, hogy 400 pénz, de ha komolyan folytatod a sportot, akkor ez a masina szerintem megéri, főleg úgy, hogy 500 feletti az eredeti ára. Tesztnek olvasd el:

[link]

2018. okt. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
Végig is olvastam szórakozásul. Az utolsó mondat sokat segíthet: "Ahogy a bevezetőben is említettem, a kerékpár jelenlegi állapotában is tökéletes maratonozásra, túrázásra, ráadásul ezen az áron nincs túl sok ellenfele a piacon." A srác pedig rendszeresen versenyez maratonokon.
2018. okt. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szlory ***** válasza:

Fú, sőt - ez megütött: "Cube AMS 120 29SL Black'n'Grey'n'Red 999 990 Ft helyett 449 990 Ft"


Az AMS fully, így 13kg, a +1kg-ért cserébe azért kapsz-ezt azt.. Mondjuk maratonon az a +1kg bőven helyezésekbe kerül, de ha annak vetületében tekintesz rá, hogy jobb talajtartásod lesz, merészebb vonalakat is bevállalhatsz - akkor csak a terep dönti el, hogy a +1kg lassítást mennyi terepgyorsaság ellensúlyozza.

2018. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem mondok márkát/tpust annyi van minat a szemét.

Ha komolyan gondolod:29er,ha alacsony vagy akkor 27,5ol,carbon váz,legalább xt szett.esetleg fully.

Ha lazásan tolod akkor:27,5col,alu váz,slx szet is jó,esetleg fully.


300azért sovány,ha "labdába akarsz rugni". Haverok ellen,a magad szórakoztatásara,mert versenyezni jó érzés...arra elég.

2018. okt. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!