Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen biciklit vegyek?

KovacsGeroYT kérdése:

Milyen biciklit vegyek?

Figyelt kérdés
Mostanában biciklizni szoktam szabadidőmben, és a mountain bike amire gondoltam hogy jó lenne, lejtőkön, biciklipályán meg ilyeneken szeretek menni vele, segítenétek hogy milyen biciklit válasszak? (És pl. ha mountain bike írjátok le hogy azon belül milyen fajta)

2018. okt. 22. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:

mennyi a keret?


ilyen felhasználásra legalább 150, inkább 200, határ pedig a csillagos ég

2018. okt. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyjából igen 150-200ra gondoltam
2018. okt. 23. 16:36
 3/6 anonim ***** válasza:
200 ezer biztosan kell , az anyagok a felni a hajtás az agyak komolyabb áru kell legyen a váltás és a stucni rugós nyeregcső stb . Sokkal többe jön ki . Gyatrábbat nem éri meg azért venni mert most olcsó de pár hónap után lecserélsz rajta . Nézd meg a tetsző típust márkát , össztelős nem kell de Suntour telós se ZOOM ne legyen és Shimano rendszereket tudjon .
2018. okt. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tudnál mondani vmi konkrét biciklit? Csak az az 1 feltétel van hogy V fékes legyen.
2018. okt. 24. 06:48
 5/6 anonim ***** válasza:

A MTB-k pont hogy tárcsafékesek, V-set csak a nagyon gagyik között fogsz találni.

Ha nem zavar a tárcsa, akkor pl. Cube Analog, Attention.

2018. okt. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vfék szhart sem fog párában esőben poros helyen sárban . A tárcsa megfog és a teló elnyel az előrehuppanás erejét . Ezért jó a tárcsa és a teló .
2018. okt. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!