Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen kérekpárt ajánlatok...

Milyen kérekpárt ajánlatok terepre és aszfaltra egyaránt munkába járni 15km terpen és aszfalton és hobbibol szeretném használni, CycloCross tetszik alkalmas erre? Milyen márkat ajánlatok elérhető áron?

Figyelt kérdés
Munkába járni 15km oda meg vissza is tehát azért lehessen vele haladni odafelé kisebb nagyobb emelkedőn kell menni visszafelé értelemszerűen lejtő nagyjából az út fele aszfalt a masik erdei ut kemény homokos talaj kisebb nagyon uthibákkal a meredek emelkedő aszfaltos, de hobbiból is szeretném használni erdei utakon (nem versenyszerűen) csak biciklizni egy jót alkalmas a CycloCross erre a célra, milyen márkát érdemes venni? Meridát olvasom mindenhol vam más is? Használtat vennék Max 150.000Ft rá a keret. Kezdő vagyok ebben a témában jelenleg egy olcsó DHS osszteleszkopos kerékpárom van amit iszonyat nehéz tekerni még egyenes úton is. Magasságom 193cm. Bocsi a helyesírási hibákért és megfogalmazásért, remélem azért érthető. Köszönöm a válaszokat

2018. nov. 10. 01:33
 1/7 TR75 ***** válasza:

Én hasonlókat nézegetek már egy ideje, cyclocrossban újonnan a Neuzer Courier CX fellelhető 152 ezerért is. Igaz, gyengébb váltóval, meg V-fékkel. Nálam azért esett ki a pixisből, mert elvileg maximum 37-es külsőket fogad a villa.

Érdemes lenne gravel/adventure kategóriában is nézelődnöd (bár elég nehéz szétválasztani a cyclocrosst és a gravelt, talán tudatosan is keverik őket), viszont az drágább szegmens (most nagyon hipszter a gravel bike), de ezek a bringák kifejezetten ilyesmire lettek tervezve, aszfalt-földút-városi szállítás ide-oda.

2018. nov. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
150ért már komolyabbat érdemes venni . Nézd meg akciósan a Btwin 520at 540et , az létezik XL vázzal max a nyeregcsövét kell hosszabbra cserélni meg íves kormányt hogy kényelmes legyen és kétéltű lesz . Ezek zárható telósok amik jók és tárcsa fékesek . Vfék gagyi esőben vizes terepen a tárcsafék ami rögtön reagál . De érdemes a testbike oldalát meg face csoportot megnézni mert ki lehet pár hónapos vagy régi de pöpec gépeket 100 alatt is .
2018. nov. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Erre szerintem felesleges egy cyclocross vagy outi. Elég erre egy crosstrekking/trekking is.
2018. nov. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 TR75 ***** válasza:
Elvileg amúgy jó egy lockolható első teleszkópos crosstrekking is, vagy egy 29er.
2018. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 szlory ***** válasza:
Cross trekking, gravel, cyclcross. Tokosnek nem kell telo. Legyél türelmes és várd a jó fogást. Neked 60 centis váz kell, az ritka. Az UCIs 32mm gumival mar jó leszel ilyen távon. Csak harapósat kell keresni, de ez mar részletkérdés. Márka mindegy, amit ki tudsz fizetni, vigyed is. Nem ennyiért szokás őket adni, szóval ne válogass, ha rá találsz.
2018. nov. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A teleszkóp nem tökösség kérdése. Úthibáknál és könnyű terepre nagyon nagy segítséget jelent egy teleszkóp. Városban viszont fölösleges.
2018. nov. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Szabó Bernát válasza:
Neuzer Courier CX-em van, a legnagyobb vázzal. Én is pont 193, mellé 100 kg. Nekem jól működik ez a bicikli, de egy hangyányival nagyobb váz még jobb lenne.
2018. dec. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!