Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szobabiciklizést hogy érdemes...

Szobabiciklizést hogy érdemes elkezdeni, naponta hány perc és miként emeljem az adagot? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés
Miként kezdjem és hogy emeljem naponta az adagot, hogy ne legyen megeröltető, mert az, ha elkezdem és másnap olyan izomlázam lesz hogy meg se tudok mozdulni pl. nem túl jó.

2018. dec. 29. 09:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Az izomláz miatt ne aggódj, nem tudnád annyira intenzíven csinálni, hogy izomlázad legyen.

Kezdd 15-20 perccel, minden másnap csináld, és hetente emeld 5-10 perccel az adagot. Ha eljutottál oda, hogy 40-50 percet tekersz, akkor elkezdhetsz szórakozni az intenzitással, tempóval, tegyél be magadnak zenét, és váltakozó tempóval és intenzitással tekerj. Kellemes tekerést!

2018. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 perc kezdőként menne szerintem, de naponta még biztos nem tudod emelni az időt kell 1-2 hét, de ez a kitartásodtól is függ mennyire akarod kínozni magad, én 40-50 perc után mindig feladtam
2018. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!