Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Régi retro szobabiciklin mi...

Régi retro szobabiciklin mi ennek az alkatrésznek a neve?

Figyelt kérdés
A gumiborítású lendkerékhez hozzáér egy jóval kisebb, szintén gumi kerék, és ezzel lehet szabályozni a tekerés erősségét. Mi ennek a neve? Szeretném kicserélni az enyémen lévőt, mert már nagyon elkopott, de nem tudom hogy hogyan keressem. Lehet ilyet kapni valahol?
2019. jan. 14. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha a gyártó még létezik akkor talán van honlapja...

Szobabiciklis forumok...

2019. jan. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom a gyártóját, mert lekopott róla a matrica, de tényleg nagyon régi őskövület. És én is vettem valakitől aki szintén nem tudta milyen idős.

Ezen a képen látszik az alkatrész, a nagy kerékhez hozzá érő kisebb fekete görgő, az kopott el

[link]

Ez nem az én bringám, de nagyon hasonló.

2019. jan. 14. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a legegyszerűbb, ha keresel egy esztergályost, és csináltatsz egyet. A régit elviszed, illetve megsaccolod, hogy mekkora lehetett az eredeti átmérő, és legyártja.
2019. jan. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen ez legyártatós lesz.
2019. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi az alkatrész neve? Csak azért, mert ha találok esztergályost, aki megcsinálná, nem ártana tudnom megnevezni hogy mit is szeretnék vele legyártatni. Az én bringámon ott ahol ez az alkatrész van, van egy takaró műanyag borítás, amit csak szétfaragva, tördelve lehetne leszedni végleg, és addig ezt nem tenném meg amíg nem tudom hogy megcsinálja-e.
2019. jan. 15. 02:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a takaró műanyagot csak le lehet valahogy szedni. De ha megmutatod neki a linkelt képet, akkor látni fogja. De egyébként az esztergályosnak teljesen lényegtelen információ ez. Neki a méretek kellenek, illetve az, hogy milyen anyagból kéred. Én valami strapabíró műanyagból gyártatnám.
2019. jan. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Leszedtem róla a borítót és már látom hogy sokkal jobban el van kopva mint gondoltam. Gyakorlatilag csak egy vékony, foszlott műanyag gyűrű maradt belőle. Csodálom hogy még ellátja a funkcióját! Kikopott a belseje is. Nem is hasonlít már arra ami a linkelt képen szerepel. És ráadásul NEM FOROG a nagy kerékkel együtt, hanem mintha oda lenne rohadva egy pontra. Mivel én nem értek hozzá, nem is tudom hogy hogyan kellene kinéznie, forognia kell-e egyáltalán vagy csak egy ponton nyomja? Így hogy adjak meg méretet az esztergályosnak, ha nem tudom hogy mekkora volt?
2019. jan. 16. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!