Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Van 26-27" colos országúti...

Van 26-27" colos országúti kerékpár? ? Többi lent

Figyelt kérdés

Szóval, 8. Os vagyok, szeretnék országúti bicajozni(van egy MTB-om is, bicajozás megszállottja vagyok mindenféle bicajos extrémspotoknak....stb) lehetőleg ne legyen túl drága, vagy amilyen van 26 vagy 27colos. Kérlek linkeljetek!

Eddig nem találtam meg. Akár használt is lehet. 165 cm vagyok, tudom, nem túl nagy) és fiú.

Köszönöm a válaszokat előre is:)


2019. jan. 15. 17:25
 1/3 szlory ***** válasza:

Kedves Kérdező, örömmel olvastam soraidat. Noha illene egy megszállottnak alaptudását is ápolnia, talán egy nyolcadikos még időben van. Így (ki)oktatás nélkül, és linkek nélkül.


Korunkban egyetlen kerékmérettel van értelme országúti kerékpárt keresni. 28-as. VÁZMÉRETET illetően bőven találsz támpontot, de nyilván picike kell. Ilyen kalkulátor segíthet: [link]


Neked általánosságban kb. 52 centis méret jöhetne szóba, mivel még nőni fogsz, esetleg érdemes a lehető legnagyobbal indítani, hogy ne kelljen néhány éven belül lecserélni.


Anyagiakban 100-150e Ft-ot állapítanék meg "nem túl drága" álmaidhoz, amennyiben használt szóba jöhet. Ha nem... akkor ezért a pénzért kezdő bicajt újonnan azért be tudsz szerezni, pl. egy BTWIN Triban 500 most 119e Ft, ahogy látom a neten.


Sok sikert!

2019. jan. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hasznos tippe(ket), nem vettem kioktatásnak egyáltalán. Igen, használt is tökéletes elsőnek.

Még jöhetnek a tanácsok, vélemények, tapasztalatok.

2019. jan. 15. 19:29
 3/3 Alex Fly ***** válasza:

Akkor kiegészítésként: van 27"-os kerékpár is, elég jó áron bele lehet futni, viszont NEM SZABAD MEGVENNI. Gyakorlatilag kipusztult, újonnan már szinte semmit nem kapni hozzá...

Ma már mindenhol a 28"kerék az elterjedt, abból is a 622 mm felniátmérőjű (a MTB esetén ez a 29" méret).

2019. jan. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!