Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Bringák telójának árt a...

Bringák telójának árt a fagypont alatti hőmérséklet?

Figyelt kérdés

A bringa a garázsban van ahol nincs eső hó szél stb de a hőfok annyi kint mint benn.

Árt ez a bringának?


2019. jan. 20. 13:56
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
Semmi baja nem lesz
2019. jan. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az egyéb részeinek? műanyagok tömkelege ? váltónál fékkarnál itt ott? nyereg stb?
2019. jan. 20. 14:38
 3/8 Lazy Lover ***** válasza:
Annak se lesz baja nyugi
2019. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az olaj,zsìr megdermed elveszti kenőképességét.

A telónál ha levegős nyomás csökkenés lépfel a légkamrában. És nehezebb lesz meginditani mert a szimeringek szorosabbak lesznek(hő tágulás->ha hidegebb van akkor zsugorodnak a dolgok)


Váltó,bovdenek azokat nem zavarja az alacsony hőmérséklet.

2019. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
belegondolva lehet rosszabb lenne napi szinten használt bicót fűtött lakásban tárolni, mert a hőingadozás jobban öregíti a gumikat (becsúszószárnál lévő tömítés), mint a tartós hideg.
2019. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
óó nem. én októberben letámasztom a gépet és feb végéig hello van neki, hozzá se nyúlok.
2019. jan. 20. 16:20
 7/8 anonim ***** válasza:
az aktív bicózós időszak nekem is véget ér, de én azért unalmas hétvégéken foglalkozok vele :D
2019. jan. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kárt nem okoz benne, csak rugósoknál romlik a csillapítás a ledermedt olaj miatt.
2019. jan. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!