Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Budapesti országúti bringások,...

Budapesti országúti bringások, ha edésre kerül a sor és épp nem a szobában vagytok görgőn merre tekertek?

Figyelt kérdés

Olyan hely érdekelni ahol nincs nagy a forgalom és nincs sok lámpa. Plusz pont ha a nincs messze a várostól.

Köszönöm!



2019. febr. 6. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár én montis vagyok. De sok orszútist látok Margit szigeten.
2019. febr. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A Budai oldalon bevált edzőkör a Budakeszi - Telki - Tök - Zsámbék - Páty - Budakeszi útvonal.

A Visegrádi-hegység aszfaltozott erdészeti feltáróútjai is jól járhatók országúti biciklivel. Nagy emelkedő / lejtő nincs benne, mert a rönkfával megrakott erdészeti teherautóknak tervezték a nyomvonalat. Közforgalom elől le vannak zárva, az erdészeti teherautók hétvégén nem járnak. Ki van jelölve kerékpáros túraútvonalként. Itt egy térkép róluk: [link]

2019. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit előző ír, Budakeszi kör az elég bevált. Vagy János-hegy, Hármashatár-hegy.


Én is járok a margitszigetre és valóban sokan is szoktunk lenni, de nagyon észen kell lenni, gyalogosok, bringóhintósok teljesen eszetlenül közlekednek.

2019. febr. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

A bikemap-en is keregélhetsz, beállíthatod mik az igényeid (sík, dombos, milyen hosszú, stb.)

[link]

de pl. Pilis, Szentendre, Dunakeszi É felé

HHH, Hűvösvölgy, Normafa Ny felé

Budakeszit említették már

K és DK felé nem tudok, Veresegyház és Csömör felé mentem már, de nem országúton, nem országútival.

Ha jól tudom Gödöllő felé is lehet menni, de az részben a 3-as úton visz az meg szerintem nem túl biztonságos.

2019. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
#3 "bringóhintósok teljesen eszetlenül közlekednek" na igen. Én egyszer egy felborított, bringóhintót is láttam már a szigeten.
2019. febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!