Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Milyen tapasztalatok kellenek...

Milyen tapasztalatok kellenek downhillezés elkezdéséhez?

Figyelt kérdés
Tavaly májusban kezdtem el komolyabban biciklizni egy hardtail (elöl 80 mm-t mozog) biciklivel, most kb. 1 hónapja váltottam egy összteleszkópos (elöl-hátul 120 mm-t mozgó levegős teleszkópjai vannak) biciklire. Ezzel szoktam meredekebb lejtőkön lemenni, erdőben szoktam használni, néha ugratgatok vele, de maximum ilyen 30-50 centiket. Év végén szeretnék venni kb. 400-500 ezerért használtan egy Downhill biciklit, és 2020-ban szeretnék indulni Eplényben a Downhill OB-n. Szerintetek miket csináljak addig, hogy elég tapasztalatom legyen mire oda kerül a sor? Persze ha meglesz a dh bicó akkor majd azzal fogok gyakorolni, de idei év végéig marad a 120-as.

2019. febr. 17. 22:04
 1/2 anonim válasza:
Hát, ha van pénzed hogy megvedd azt a biciklit akkor szerintem egy személyi edzőt bérelj vagy neten keress valami edzéstervet
2019. febr. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdetnek a Jánoshegyen vannak pályál/dh-sok akik segitenek.

Amúgy briga kezelésben kell fejlődni.

Nem árt ha a levegőben is tudod helyezni a bringát.

Erőnlét (ha helyezésért mész).

2019. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!