Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » A Balaton kerülésre (206 km)...

A Balaton kerülésre (206 km) milyen biciklis nadrágot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Április végén lesz.

2019. márc. 7. 09:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Bármilyet.

Ha nem napi szinten kerülöd akkor fölösleges speciális dolgokon gondolkodni.


Én northwave nadrágokat használok.

2019. márc. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szlory ***** válasza:
géles, kényelmes, középhosszút. szerintem. a rövidhez még kevés lesz az idő, a hosszú meg sok lesz valszeg (inkább vinnék külön térd és könyökmelegítőt). nyugodtan lehet "bib" azaz pántos is, jót tesz a deréknak, pisilni úgysem sokat fogsz mert kiizzadod :D
2019. márc. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
38%
Pirosat.
2019. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pongi57 ***** válasza:
Én rendszeresen kerülöm meg a Balcsit április végén-május elején (illetve szeptember közepén-végén) a cimboráimmal, mindig 3 nap alatt. Én nem használtam speckó bringás nadrágot, csak vittem egy kényelmes térdig érő nadrágot jó idő esetére és egy kényelmes melegítőt reggelre, amikor esetleg az idő is hideg és az izmaim is. Ha a sport teljesítményre hajtasz és megállás nélkül (kis pihenőkkel) akarod végig nyomni, akkor biztos kellhet speckó cucc, de abban nincs tapasztalatom. Én ilyenkor a fröccsre hajtok. ;-)
2019. márc. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!