Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nincs hosszú kerékpáros...

Nincs hosszú kerékpáros nadrágom, mennyire lenne gáz ha egy kicsit kopottas fekete testhezálló farmert vennék fel helyette?

Figyelt kérdés

Csak nyári ruházatom van szinte az országutizáshoz, felsőket meg tudom oldani az van mindenféle edzős, thermos stb. de nadrágom az csak rövidek és egy 3/4-es de ezek véknyak.


Egy ilyen skinny testhezálló farmert gondoltam ma ki, ennek ilyen pamutos a belseje, eléggé nyúlos és szerintem nem fáznék benne.



2019. márc. 17. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Abban bicajozol, amiben kényelmes neked és nem fázol. Senki nem fogja nézegetni a ruházatodat.
2019. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lásd első, de azért hozzáteszem, hogy én baromi kényelmetlennek találom a farmert bicajhoz (mondjuk, amúgy is), és ha hosszú távra mész, főleg az lesz.
2019. márc. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen lesz mint az állat. Nem olyan drágán be lehet szerezni egyet. Dechatlon pl. Vagy ha nem vagy kényeskedős akkor turkálóból...
2019. márc. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kényelmetlen lesz, viszketni fogsz és kidorzsol.
2019. márc. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer tekertem orsz útit farmerban nem voltjó. De annyir borzasztó sem,mert rövid volt az út.

De ha ma kelene tennem vennék egy lábmelegítőt. Olcsóbb mint egy nadrág de kb. ugyaolyan hasznos.

2019. márc. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
75%
Borzasztó lesz.
2019. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Túléltem, 54km lett a vége lightos majdnem 3 órás tekerés volt a vége.


Nem dörzsölt ki mert, felvettem alá a 3,4-es nadrágom meg egy harisnya zokni féleséget és pont lefedet, de a farmer azért kellett mert ez kevés.


Hazafele úgy begörcsölt mindkét combom alig bírtam leszállni a cangáról , térdem az megfájdult valszeg a hidegtől vagy elszoktam nem tudom, idei első tekerés volt.


Ja és a hátsom az bepált rendesen, szóval nem épp ideális a farmer, max rövid távra.



Beszerzek öltözéket, mert a mai nap az megérte ezeket de legközelebb nem válalom ezeket be.



Elején fúra volt, mert rengeteget lefog még a nyúlos farmer is, bár ez még nagyobb volt.

2019. márc. 17. 18:57
 8/8 Wadmalac ***** válasza:
100%

A görcs lehetett a merev anyag túlzott szorításától is.

Nincs mit tenni, a célszerszám az célszerszám, a bringás nadrág nem véletlenül olyan, amilyen.

2019. márc. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!