Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Cross kerékpár 100 ezer...

Cross kerékpár 100 ezer forintig melyiket?

Figyelt kérdés
Cross kerékpárt szeretnék venni, nagyrészt városi használatra, néha minimális túrázásra. Az összeghatár 100 ezer Ft. Amiket kinéztem, BTWIN Riverside 500, Neuzer X1, Kellys Cliff, Kellys Alpina Eco C10, de nem tudok dönteni mert sajnos nem igazán értek hozzá. Igazából elfogulatlan választ még soha nem kaptam arra, hogy a decathlonos biciklik milyen minőséget képviselnek. Vagy ha esetleg van más javaslatotok, szívesen fogadom. Köszönöm!

2019. márc. 19. 09:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Btwin 50 60 ezresei nem tuti gépek de azok isverik w mezőnyt a rivålisaikkal . Van facen btwin csoportmott lehet olcsôn megkíméltet venni .
2019. márc. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Anyukám bringaja is btwin hasonlo arsavbol, en sokat használom mert nem akarok ennyi penzt bringara kiadni de maximálisan meg vagyok elégedve es szeretem hajtani :)
2019. márc. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!