Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Szerintetek váltsak outiról...

Szerintetek váltsak outiról montira?

Figyelt kérdés

Van most egy épített outim. 2000-2001 évjáratú karbon, 7800-as Dura Ace-el. Tök jó vele tempózni, meg szétlószolni mindent, kanyarokban dönteni, mint állat, de valahogy most nagyon rámjött a montizás. XC felhasználásra építenék egyet, merevsegg, 29", 1x10/11, 100-120mm rugóút. Azzal meg tök jó lenne ugratgatni, városban veretni odaverés félelme nélkül, kényelmesen, nem nyújtózva tekerni, pihekönnyű hidrósféket huzogatni, ilyenek.


Elég nagy imidzsváltás lenne. Outival ilyen 1,5-2órás edzőköröket szoktam menni, 40-60kmt, de mostanában háttérbe szorult a bringázás, más sportot űzök amit kemény edzésként csinálok, tehát a bringázás csak valszeg rekreációs lenne, amolyan hobbi (mint eddig is, de most lazábban).


2019. márc. 26. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél az outi mellé egy montit. :)
2019. márc. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem fér el egy 3. bringa :(

Van egy fixi meg egy outi is.

2019. márc. 26. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem válts. Szerintem szórakoztatóbb az MTB. De ez nagyon szubjektív.
2019. márc. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!