Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Indiában gyártott bicikli...

Indiában gyártott bicikli gumi az gagyi minőségű? Vennétek ilyet?

Figyelt kérdés
2019. márc. 27. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Néhány éve még azt mondtam volna hogy igen az a gagyi.

De mamár... Az indiai melós olcsóbban nyolja meg a gyártósór inditó gombját mint a gyakorlatilag barki más.

A gép ugyan az mint az usa-ban az alapanyag is jobbára.

A márkát kell nézni.


A különbség az igazából ott kézzel gyártott termékek esetén jönki. De ez sem mindig igaz,csakhogy ami jó minőségű az ott is drága.

2019. márc. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A gép ugyanaz, az alapanyag ugyanaz. A minőségellenőrzés nem ugyanaz. Ezek után el lehet dönteni, hogy megéri-e kockáztatni vagy sem.
2019. márc. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően a gyártás helye szerintem nem feltétlenül határozza meg a minőséget. Ma már minden valahol keleten készül, pl. a Continental MTB gumim "made in China".

Ha a márkanév is ismeretlen, akkor én nem venném meg. Az ár általában tükrözi a minőséget. Amin én megdöbbentem, hogy a közel 10000 Ft/db árú gumim megéri a többletet a 3000 Ft-os gumikhoz képest, mert azokat 2 évente dobálom el, ez meg két év után szinte új. Simán menni fog háromszor annyit, és iszonyat jó a defektállósága, így pár belső árát is megspóroltam már vele.

2019. márc. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A minőség ellenörzés is ugyanaz.

Egy jó gyártó tudja,hogy azon nem sporolhat,mert ha sz@rt gyárt annak villám gyorsan híre megy.( ha az adott márka nem hozza az eddigi minőséget)

És az indiai mérnök olcsobban minőségellenőriz...

2019. márc. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hozzánk esztergált alkatrészek érkeznek a gyárba keletről és a minőségellenőrzésük olyan, hogy papíron van, de a gyakorlatban ez úgy néz ki, hogy nekünk újra át kell válogatunk a szállítmányt és legalább a negyedét kidobni, mert selejtes. Az más kérdés, hogy pénzügyileg még így is megéri. Na most akkor gondolhatod, hogy akik egyből eladásra gyártanak, azok közül mennyi hibás darab keringhet.
2019. márc. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!